Kasztelania Brudzew

Ligi
Klasa okręgowa
Sezony
2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Gospodarz

Kierownik Tomasz Cieślak

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew
Urodziny
13 kwietnia 1979
Wiek
45

Medyk Roman Stusek

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew
Urodziny
3 listopada 1979
Wiek
44

Trener Mariusz Nieznalski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew
Poprzednie drużyny
Olimpia Koło
Urodziny
7 kwietnia 1991
Wiek
33
ZawodnikPozycjaWiek
polJakub MichalakBramkarz23302700300100
polDamian WitaszekObrońca332825002913100
polKacper CieślakObrońca24262340261620
polMiłosz ŁukasikPomocnik20272320283400
polJakub BukowskiNapastnik23262297279920
polTomasz RozmarynowskiObrońca36252233272500
polMateusz ŻurawskiPomocnik26272231283300
polAdrian KmitaPomocnik26262072260620
polAdrian MaleszaPomocnik23241958291200
polMateusz MichalakObrońca23231777290510
polKuba CieślakNapastnik291411941415100
polArtur MichalakObrońca2481041251400
polKonrad CieślakObrońca2712931130700
polBłażej AdamczykNapastnik2211925161100
polMariusz NieznalskiPomocnik3311905276200
polMikołaj AntasPomocnik195664271000
polIgor PiechockiPomocnik214467111100
polKamil KowalskiObrońca301281100100
polJakub KrzemieńObrońca301265220100
polBartosz SzmagajPomocnik271226111100
polKacper AntosikNapastnik170130183100
polSebastian TenerowiczPomocnik17052210000
polAdrian OblizajekPomocnik26040290000
polDaniel LesińskiPomocnik2102110000
polHubert BorkowskiPomocnik17018210000
polJakub BadeńskiPomocnik1601440110
polRadosław AdamczykPomocnik170000000
polRafał BudaPomocnik160000000

Klasa okręgowa Grupa 6 2023/2024

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
1242310108179170
224173469323754
324152758332547
424133850381242
524125749341541
624124869412840
72412394940939
824103115753433
92495104940932
102495104354-1132
112485113453-1929
122482144248-626
132481154674-2825
142455143771-3420
152433183792-5512
162422202097-778

Wyniki

2 - 2

Zieloni Koźminek - Kasztelania Brudzew

0 - 1

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 2

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

5 - 2

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Sparta Barłogi

2 - 0

Tur 1921 Turek - Kasztelania Brudzew

2 - 0

Kasztelania Brudzew - ZKS Orły Zagórów

2 - 2

Szczyt Szczytniki - Kasztelania Brudzew

1 - 5

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

3 - 5

Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Czarni Brzeźno

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów

4 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 7

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 6

Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek

12 - 2

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

1 - 6

Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn

1 - 2

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

1 - 0

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

6 - 1

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

2 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

0 - 4

Kasztelania Brudzew - Zieloni Koźminek

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

2 - 4

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

3 - 4

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Sparta Barłogi - Kasztelania Brudzew

0 - 2

Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek

1 - 3

ZKS Orły Zagórów - Kasztelania Brudzew

6 - 0

Kasztelania Brudzew - Szczyt Szczytniki

4 - 0

Orzeł Kawęczyn - Kasztelania Brudzew

4 - 3

Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa

5 - 0

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 7

Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek

1 - 5

Sparta Barłogi - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

2 - 2

ZKS Orły Zagórów - Kasztelania Brudzew

6 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Rychwał

0 - 2

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

8 - 1

Orzeł Kawęczyn - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

5 - 1

LKS Ślesin - Kasztelania Brudzew

4 - 2

Kasztelania Brudzew - Baszta Przedecz

0 - 0

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

3 - 3

Wilki Wilczyn - Kasztelania Brudzew

5 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew

0 - 2

Vitcovia Witkowo - Kasztelania Brudzew

0 - 2

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

4 - 3

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

0 - 8

Kasztelania Brudzew - Polonus Kazimierz Biskupi

1 - 0

Kasztelania Brudzew - Czarni Brzeźno

2 - 5

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

6 - 2

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

8 - 0

Kasztelania Brudzew - Sparta Barłogi

5 - 3

Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 0

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - ZKS Orły Zagórów

2 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 2

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 0

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

1 - 3

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

3 - 6

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

9 - 1

Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn

5 - 4

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

3 - 4

Kasztelania Brudzew - Polonia Golina

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 1

Kasztelania Brudzew - Vitcovia Witkowo

1 - 1

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

8 - 1

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

1 - 5

Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew

3 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

2 - 5

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

0 - 0

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

3 - 2

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

3 - 0

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

3 - 5

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

0 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

4 - 4

MKS Dąbie - Kasztelania Brudzew

0 - 0

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 2

Kasztelania Brudzew - Polonia Golina

5 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

2 - 2

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

3 - 1

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

2 - 4

LKS Ślesin - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

2 - 4

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

6 - 0

Kasztelania Brudzew - GKS Osiek Wielki

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

3 - 8

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

4 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

1 - 8

Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew

2 - 4

Kasztelania Brudzew - Teleszyna Przykona

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 3

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

2 - 3

Kasztelania Brudzew - Polonus Kazimierz Biskupi

5 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew

2 - 0

Polonia Golina - Kasztelania Brudzew

4 - 0

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

4 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Rychwał

5 - 2

Orzeł Kawęczyn - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew

1 - 4

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

1 - 1

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

4 - 2

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

2 - 4

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów

4 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 1

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Victoria Skarszew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Pelikan Niechanowo - Kasztelania Brudzew

1 - 0

Kasztelania Brudzew - Baszta Przedecz

2 - 0

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

4 - 3

Sparta Sklejka Orzechowo - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Polanin Strzałkowo

3 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew

4 - 3

Kasztelania Brudzew - GKS Żerków

3 - 2

Kasztelania Brudzew - Polonia Golina

4 - 0

Kasztelania Brudzew - Czarni Brzeźno

7 - 1

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

1 - 3

Zryw Dąbie - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Orlik Miłosław

1 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Pyzdry

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

7 - 0

Kasztelania Brudzew - Sparta Barłogi

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa

Anulowano

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

Anulowano

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

1 - 1

Kasztelania Brudzew - Pelikan Niechanowo

2 - 5

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

7 - 0

Kasztelania Brudzew - Sparta Sklejka Orzechowo

3 - 1

Polanin Strzałkowo - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Polonia Golina - Kasztelania Brudzew

1 - 4

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Zryw Dąbie

0 - 0

Orlik Miłosław - Kasztelania Brudzew

4 - 0

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

2 - 2

GKS Żerków - Kasztelania Brudzew

0 - 4

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Czarni Brzeźno - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Warta Pyzdry - Kasztelania Brudzew

1 - 0

Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew

4 - 4

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

3 - 5

Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew

2 - 4

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 8

Sparta Barłogi - Kasztelania Brudzew

2 - 4

Znicz Władysławów - Kasztelania Brudzew

Anulowano

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

Anulowano

MKS Dąbie - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Pelikan Niechanowo - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Warta Pyzdry

Anulowano

Lechita Kłecko - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów

Anulowano

Zryw Dąbie - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Polanin Strzałkowo

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Victoria II Września

2 - 1

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

1 - 2

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

0 - 3

Kasztelania Brudzew - Pelikan Niechanowo

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Baszta Przedecz

8 - 1

LKS Ślesin - Kasztelania Brudzew

4 - 1

Warta Pyzdry - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Lechita Kłecko

3 - 3

Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Zryw Dąbie

3 - 1

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

6 - 2

Polanin Strzałkowo : Kasztelania Brudzew

1 - 1

Kasztelania Brudzew : Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Victoria II Września vs Kasztelania Brudzew