Czarni Ostrowite

Ligi
Klasa okręgowa
Sezony
2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Gospodarz

Klasa okręgowa Grupa 6 2023/2024

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
1242310108179170
224173469323754
324152758332547
424133850381242
524125749341541
624124869412840
72412394940939
824103115753433
92495104940932
102495104354-1132
112485113453-1929
122482144248-626
132481154674-2825
142455143771-3420
152433183792-5512
162422202097-778

Wyniki

2 - 1

Czarni Ostrowite - Wilki Wilczyn

2 - 0

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

3 - 2

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

5 - 2

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

0 - 4

Sparta Barłogi - Czarni Ostrowite

4 - 2

Czarni Ostrowite - GKS Sompolno

1 - 3

Tur 1921 Turek - Czarni Ostrowite

5 - 0

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

3 - 0

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Rychwał

0 - 4

ZKS Orły Zagórów - Czarni Ostrowite

1 - 5

Szczyt Szczytniki - Czarni Ostrowite

1 - 0

Czarni Ostrowite - Zieloni Koźminek

4 - 2

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

2 - 3

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

0 - 1

Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite

1 - 0

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

0 - 0

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

2 - 4

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

1 - 3

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

4 - 1

Czarni Ostrowite - Sparta Barłogi

2 - 0

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

2 - 2

Czarni Ostrowite - Tur 1921 Turek

0 - 4

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

2 - 3

Czarni Ostrowite - Wilki Wilczyn

0 - 1

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

1 - 0

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 0

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Rychwał

0 - 4

Vitcovia Witkowo - Czarni Ostrowite

2 - 1

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

1 - 1

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

0 - 2

Czarni Ostrowite - GKS Sompolno

1 - 3

ZKS Orły Zagórów - Czarni Ostrowite

2 - 5

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

1 - 0

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

2 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Kawęczyn

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite - LKS Ślesin

2 - 0

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

1 - 8

Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite

2 - 2

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

0 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno - Czarni Ostrowite

3 - 0

Czarni Ostrowite - Vitcovia Witkowo

1 - 6

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

2 - 2

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

4 - 3

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

4 - 1

Czarni Ostrowite - ZKS Orły Zagórów

2 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Czarni Ostrowite

2 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

4 - 3

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

1 - 1

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

3 - 0

LKS Ślesin - Czarni Ostrowite

1 - 1

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

3 - 3

Czarni Ostrowite - Orzeł Kawęczyn

3 - 1

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Czarni Ostrowite

3 - 2

Czarni Ostrowite - LKS Ślesin

2 - 1

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

5 - 1

Czarni Ostrowite - MKS Dąbie

3 - 1

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

1 - 1

Czarni Ostrowite - Polonia Golina

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Czarni Ostrowite

1 - 1

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

2 - 2

Czarni Ostrowite - GKS Sompolno

1 - 1

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 3

LKS Ślesin - Czarni Ostrowite

2 - 0

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

5 - 1

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

3 - 2

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

0 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

1 - 3

MKS Dąbie - Czarni Ostrowite

1 - 1

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

3 - 1

Polonia Golina - Czarni Ostrowite

5 - 4

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Rychwał

3 - 3

Czarni Ostrowite - Pelikan Niechanowo

2 - 0

Polonia Golina - Czarni Ostrowite

6 - 0

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

2 - 0

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

5 - 0

Czarni Ostrowite - Zryw Dąbie

0 - 3

Orlik Miłosław - Czarni Ostrowite

4 - 1

Warta Krzymów - Czarni Ostrowite

4 - 0

Czarni Ostrowite - Warta Pyzdry

0 - 3

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

2 - 1

Czarni Ostrowite - GKS Żerków

1 - 1

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

2 - 1

Czarni Ostrowite - Sparta Sklejka Orzechowo

6 - 0

Czarni Ostrowite - Czarni Brzeźno

2 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

4 - 1

Polanin Strzałkowo - Czarni Ostrowite

0 - 2

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 2

Czarni Ostrowite - Orlik Miłosław

0 - 4

Czarni Ostrowite - Polonia Golina

4 - 2

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

2 - 1

Zryw Dąbie - Czarni Ostrowite

2 - 3

Warta Pyzdry - Czarni Ostrowite

2 - 2

GKS Żerków - Czarni Ostrowite

1 - 5

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

2 - 0

Czarni Brzeźno - Czarni Ostrowite

0 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

0 - 2

Czarni Ostrowite - Warta Krzymów

4 - 0

Pelikan Niechanowo - Czarni Ostrowite

1 - 1

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

1 - 6

Sparta Sklejka Orzechowo - Czarni Ostrowite

2 - 2

Czarni Ostrowite - Polanin Strzałkowo

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Warta Pyzdry

Anulowano

Lechita Kłecko - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Warta Krzymów

Anulowano

Zryw Dąbie - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Polanin Strzałkowo

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - Victoria II Września

Anulowano

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

Anulowano

LKS Ślesin - Czarni Ostrowite

Anulowano

Czarni Ostrowite - MKS Dąbie

Anulowano

Pelikan Niechanowo - Czarni Ostrowite

1 - 5

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

3 - 6

Czarni Ostrowite - Lechita Kłecko

1 - 0

Warta Krzymów - Czarni Ostrowite

1 - 0

Czarni Ostrowite - Zryw Dąbie

3 - 0

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

0 - 2

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Polanin Strzałkowo - Czarni Ostrowite

4 - 0

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Victoria II Września - Czarni Ostrowite

2 - 4

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

2 - 1

Czarni Ostrowite : LKS Ślesin

4 - 0

MKS Dąbie : Czarni Ostrowite

1 - 2

Czarni Ostrowite : Pelikan Niechanowo

1 - 2

Warta Pyzdry - Czarni Ostrowite