Baszta Przedecz

Ligi
Klasa okręgowa
Sezony
2019/2020, 2020/2021
Gospodarz

Klasa okręgowa "RED BOX" Grupa 3 2020/2021

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
132246296237378
232217487414670
332206685473866
432194972432961
5321751071541756
632159871452654
7321661076581854
8321651175542153
932145136058247
1032137125764-746
1132135147277-544
1232125156259341
1332104186690-2434
143265214982-3323
1532612535104-6919
1632612547128-8119
173223274094-549

Wyniki

1 - 3

Orlik Miłosław - Baszta Przedecz

3 - 4

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

1 - 0

Kasztelania Brudzew - Baszta Przedecz

4 - 5

Baszta Przedecz - Warta Krzymów

4 - 0

Pelikan Niechanowo - Baszta Przedecz

2 - 1

Warta Pyzdry - Baszta Przedecz

2 - 2

Baszta Przedecz - Zryw Dąbie

3 - 5

Baszta Przedecz - Sparta Sklejka Orzechowo

0 - 3

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

3 - 0

Polanin Strzałkowo - Baszta Przedecz

2 - 2

Baszta Przedecz - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

GKS Żerków - Baszta Przedecz

3 - 3

Polonia Golina - Baszta Przedecz

1 - 3

Baszta Przedecz - Strażak Licheń Stary

0 - 3

Baszta Przedecz - Warta Eremita Dobrów

1 - 3

Czarni Brzeźno - Baszta Przedecz

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Baszta Przedecz

2 - 5

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

7 - 1

Warta Krzymów - Baszta Przedecz

2 - 3

Baszta Przedecz - Pelikan Niechanowo

1 - 0

Baszta Przedecz - Warta Pyzdry

2 - 6

Sparta Sklejka Orzechowo - Baszta Przedecz

2 - 3

Baszta Przedecz - Polanin Strzałkowo

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Baszta Przedecz

1 - 2

Baszta Przedecz - Polonia Golina

0 - 0

Strażak Licheń Stary - Baszta Przedecz

3 - 1

Zryw Dąbie - Baszta Przedecz

5 - 2

Baszta Przedecz - Orlik Miłosław

1 - 1

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

0 - 2

Baszta Przedecz - GKS Żerków

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

0 - 3

Baszta Przedecz - Czarni Brzeźno

Anulowano

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - MKS Dąbie

Anulowano

Pelikan Niechanowo - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - LKS Ślesin

Anulowano

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Warta Pyzdry - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - Lechita Kłecko

Anulowano

Warta Krzymów - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - Zryw Dąbie

Anulowano

Strażak Licheń Stary - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Polanin Strzałkowo - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Victoria II Września - Baszta Przedecz

Anulowano

Baszta Przedecz - CKS Zbiersk

1 - 5

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

5 - 1

MKS Dąbie - Baszta Przedecz

1 - 0

Baszta Przedecz - Pelikan Niechanowo

5 - 1

LKS Ślesin - Baszta Przedecz

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Baszta Przedecz

3 - 3

Baszta Przedecz - Warta Pyzdry

1 - 0

Lechita Kłecko - Baszta Przedecz

2 - 1

Baszta Przedecz - Warta Krzymów

0 - 0

Zryw Dąbie - Baszta Przedecz

0 - 5

Baszta Przedecz - Strażak Licheń Stary

9 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

0 - 4

Baszta Przedecz - Polanin Strzałkowo

0 - 0

Orzeł Grzegorzew : Baszta Przedecz

1 - 4

Baszta Przedecz : Victoria II Września

3 - 1

CKS Zbiersk vs Baszta Przedecz