Orzeł Grzegorzew

Ligi
Klasa okręgowa
Sezony
2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Gospodarz

Klasa okręgowa Grupa 6 2023/2024

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
115141076126443
215111339231634
315100536221430
41592434181629
51592437211629
61582547242326
71582532221026
8157264031923
9157172736-922
10155462826219
11155282238-1617
12155192329-616
13155192843-1516
141523102143-229
151522112057-378
16150015873-650

Wyniki

4 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 0

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Grzegorzew

2 - 4

Orzeł Grzegorzew - Zieloni Koźminek

2 - 3

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

1 - 4

Sparta Barłogi - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Tur 1921 Turek

2 - 2

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Szczyt Szczytniki

5 - 2

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

0 - 2

Orzeł Grzegorzew - Wilki Wilczyn

1 - 4

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

5 - 0

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 2

Orzeł Grzegorzew - CKS Zbiersk

7 - 3

Zjednoczeni Trzemeszno - Orzeł Grzegorzew

6 - 2

Orzeł Grzegorzew - Vitcovia Witkowo

3 - 2

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

0 - 2

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

2 - 1

GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - ZKS Orły Zagórów

0 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Grzegorzew

4 - 3

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

2 - 5

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

0 - 2

Orzeł Grzegorzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Orzeł Grzegorzew - Tulisia Tuliszków

6 - 2

LKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Baszta Przedecz

3 - 3

Wilki Wilczyn - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 2

Vitcovia Witkowo - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

2 - 3

Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno

2 - 0

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Grzegorzew

0 - 1

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał

1 - 4

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

0 - 4

Orzeł Grzegorzew - LKS Ślesin

1 - 1

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Wilki Wilczyn

3 - 2

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

6 - 0

Polonia Golina - Orzeł Grzegorzew

3 - 2

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał

6 - 4

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

1 - 3

Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno

1 - 2

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - LKS Ślesin

3 - 4

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

3 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Tulisia Tuliszków

2 - 2

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

MKS Dąbie - Orzeł Grzegorzew

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina

0 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Orzeł Grzegorzew - Orzeł Kawęczyn

3 - 0

GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

0 - 0

LKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew

2 - 3

Orzeł Grzegorzew - CKS Zbiersk

0 - 1

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

2 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

4 - 2

Orzeł Grzegorzew - MKS Dąbie

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

4 - 5

Czarni Brzeźno - Orzeł Grzegorzew

3 - 4

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Orzeł Grzegorzew - Sparta Sklejka Orzechowo

1 - 2

GKS Żerków - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Polanin Strzałkowo - Orzeł Grzegorzew

1 - 0

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 1

Polonia Golina - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

3 - 0

Orzeł Grzegorzew - Warta Pyzdry

4 - 1

Orzeł Grzegorzew - Zryw Dąbie

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

1 - 3

Orlik Miłosław - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

1 - 1

Warta Krzymów - Orzeł Grzegorzew

0 - 3

Orzeł Grzegorzew - Pelikan Niechanowo

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Zryw Dąbie - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Baszta Przedecz

0 - 2

Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew

3 - 3

Orzeł Grzegorzew - Polanin Strzałkowo

3 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina

0 - 1

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

5 - 0

Orzeł Grzegorzew - Orlik Miłosław

0 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

6 - 0

Orzeł Grzegorzew - GKS Żerków

1 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Brzeźno

1 - 6

Warta Pyzdry - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

0 - 0

Orzeł Grzegorzew - Warta Krzymów

2 - 0

Pelikan Niechanowo - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Lechita Kłecko

Anulowano

Warta Krzymów - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Zryw Dąbie

Anulowano

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Polanin Strzałkowo - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

LKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Victoria II Września

Anulowano

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

Anulowano

MKS Dąbie - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Pelikan Niechanowo - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Warta Pyzdry - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Lechita Kłecko - Orzeł Grzegorzew

5 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Krzymów

1 - 3

Zryw Dąbie - Orzeł Grzegorzew

1 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

5 - 6

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Polanin Strzałkowo

5 - 3

Orzeł Grzegorzew - LKS Ślesin

5 - 0

Victoria II Września - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - CKS Zbiersk

4 - 0

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - MKS Dąbie

1 - 3

Orzeł Grzegorzew - Pelikan Niechanowo

0 - 0

Orzeł Grzegorzew : Baszta Przedecz

1 - 1

Kasztelania Brudzew : Orzeł Grzegorzew

0 - 3

Orzeł Grzegorzew vs Warta Pyzdry