Warta Eremita Dobrów

Ligi
Klasa okręgowa
Sezony
2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023
Gospodarz

Klasa okręgowa Grupa 3 2022/2023

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
11514105665043
215120348183036
31510233829932
41593349222730
51575344242026
6158162826225
7158073830824
8156453530522
9155642521421
10155282446-2217
11154473934516
12155193031-116
13154472227-516
141514101637-217
151513111746-296
161510141597-823

Wyniki

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 2

Warta Eremita Dobrów - LKS Ślesin

0 - 1

GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

7 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

1 - 0

ZKS Orły Zagórów - Warta Eremita Dobrów

4 - 1

Warta Eremita Dobrów - Wilki Wilczyn

4 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów

4 - 2

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

1 - 4

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 4

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

5 - 3

Warta Eremita Dobrów - Vitcovia Witkowo

2 - 1

Orzeł Kawęczyn - Warta Eremita Dobrów

3 - 1

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

Tulisia Tuliszków - Warta Eremita Dobrów

2 - 5

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

0 - 1

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Trzemeszno

6 - 0

Warta Eremita Dobrów - MKS Dąbie

0 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 3

Warta Eremita Dobrów - Polonia Golina

6 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów

5 - 2

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Kawęczyn

2 - 0

GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

1 - 1

LKS Ślesin - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - Tulisia Tuliszków

4 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

7 - 2

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

3 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Eremita Dobrów

2 - 4

MKS Dąbie - Warta Eremita Dobrów

3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

5 - 0

Polonia Golina - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Rychwał

2 - 2

Orzeł Kawęczyn - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Warta Eremita Dobrów - GKS Sompolno

0 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

4 - 0

Warta Eremita Dobrów - LKS Ślesin

2 - 5

CKS Zbiersk - Warta Eremita Dobrów

2 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

4 - 1

Tulisia Tuliszków - Warta Eremita Dobrów

4 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

4 - 2

Polanin Strzałkowo - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 2

Warta Eremita Dobrów - Czarni Brzeźno

2 - 6

Polonia Golina - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

1 - 0

Warta Eremita Dobrów - Zryw Dąbie

1 - 2

Warta Krzymów - Warta Eremita Dobrów

3 - 4

Orlik Miłosław - Warta Eremita Dobrów

1 - 1

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

2 - 0

Warta Eremita Dobrów - Pelikan Niechanowo

3 - 3

GKS Żerków - Warta Eremita Dobrów

0 - 2

Warta Eremita Dobrów - Warta Pyzdry

0 - 3

Baszta Przedecz - Warta Eremita Dobrów

6 - 2

Warta Eremita Dobrów - Sparta Sklejka Orzechowo

Anulowano

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 0

Warta Eremita Dobrów - Polonia Golina

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Polanin Strzałkowo

0 - 5

Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Eremita Dobrów

2 - 3

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

2 - 4

Zryw Dąbie - Warta Eremita Dobrów

3 - 2

Warta Eremita Dobrów - Orlik Miłosław

1 - 5

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

5 - 2

Warta Eremita Dobrów - GKS Żerków

2 - 4

Warta Pyzdry - Warta Eremita Dobrów

0 - 2

Czarni Brzeźno - Warta Eremita Dobrów

1 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

0 - 4

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 4

Warta Eremita Dobrów - Warta Krzymów

2 - 2

Pelikan Niechanowo - Warta Eremita Dobrów

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

1 - 4

Sparta Sklejka Orzechowo - Warta Eremita Dobrów

2 - 4

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Zryw Dąbie

Anulowano

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

LKS Ślesin - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Polanin Strzałkowo

Anulowano

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Victoria II Września

Anulowano

CKS Zbiersk - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

Anulowano

MKS Dąbie - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Pelikan Niechanowo - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Baszta Przedecz - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

Anulowano

Warta Pyzdry - Warta Eremita Dobrów

Anulowano

Warta Eremita Dobrów - Lechita Kłecko

Anulowano

Warta Krzymów - Warta Eremita Dobrów

1 - 1

Warta Eremita Dobrów : Warta Krzymów

1 - 7

Zryw Dąbie - Warta Eremita Dobrów

7 - 2

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

1 - 3

Warta Eremita Dobrów - LKS Ślesin

0 - 3

Polanin Strzałkowo - Warta Eremita Dobrów

5 - 6

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

0 - 2

Victoria II Września - Warta Eremita Dobrów

2 - 0

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

0 - 2

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - MKS Dąbie

5 - 4

Warta Eremita Dobrów - Pelikan Niechanowo

9 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Warta Eremita Dobrów : Warta Pyzdry

0 - 0

Lechita Kłecko : Warta Eremita Dobrów