Stanisław Jaroszewski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (j.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.), Kasztelania Brudzew (t.s.)
Urodziny
17 lutego 2008
Wiek
14

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)1700000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)961960000
Łącznie-1062660000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)18013000
Łącznie-18013000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)171020172000
Łącznie-171020172000

Liga okręgowa trampkarzy C1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (t.s.)18010000
Łącznie-18010000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Wierzbinek (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Nałęcz Babiak (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Kramsk (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Strażak Licheń Stary (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Błękitni Mąkolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
GKS Sompolno (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Warta Pyzdry (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)