Kasztelania Brudzew (m.s.)

Ligi
I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy, II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy, Liga okręgowa młodzików D1
Sezony
2020/2021, 2022 (jesień), 2023 (jesień), 2023 (wiosna), 2024 (wiosna)
Gospodarz

Trener Dawid Graczyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.)
Urodziny
24 grudnia 1982
Wiek
41
ZawodnikWiek
polAntoni Graczyk12540050000
polKamil Kwaśny13540050000
polSzymon Jacaszek13540051000
polKamil Sylwestrzak12540050000
polGabriel Łajdecki13540050000
polFilip Krych12540050000
polJakub Misiak11540050000
polKarol Kołodziejek13432041000
polMarcel Czerniejewski11432040000
polJakub Karbowy12432040000
polZofia Kołodziejek13432040000
polBartosz Susło11432040000
polSzymon Strzeliński12432040000
polBartosz Kałużny12324031000
polAdam Kędzierski13324033000
polWojciech Karwacki12324030000
polKsawery Borycki12324030000
polKacper Okupny12324030000
polWiktor Staszak13216020000
polMarcel Kasprzak1118010000
polAntoni Robaszek1118010000
polJakub Budny1118010000
polMikołaj Ciemniewski100000000
polJulian Sawikowski110000000
polSebastian Susło80000000

I liga okręgowa D1 Młodzik starszy

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
155003653115
254013142712
341121017-74
451131130-194
54103518-133
65104625-193

Wyniki

1 - 6

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Górnik Konin (m.s.)

2 - 3

Baszta Przedecz (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

5 - 0

Górnik II Konin (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 3

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Polanin Strzałkowo (m.s.)

9 - 0

SKP Słupca (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

0 - 8

Tulisia II Tuliszków (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

17 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Orzeł Kawęczyn (m.s.)

7 - 2

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Grom Malanów (m.s.)

3 - 3

APR Oranje Konin Turek (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

10 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Teleszyna Przykona (m.s.)

18 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Tulisia II Tuliszków (m.s.)

2 - 7

Orzeł Kawęczyn (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 6

Grom Malanów (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

4 - 2

Kasztelania Brudzew (m.s.) - APR Oranje Konin Turek (m.s.)

1 - 7

Teleszyna Przykona (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 4

Kasztelania Brudzew (m.s.) - UKS 7 Konin (m.s.)

1 - 1

Sokół Kleczew (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

4 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Orion Skulsk (m.s.)

1 - 0

Tur 1921 Turek (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 3

Kasztelania Brudzew (m.s.) - SKP Słupca (m.s.)

4 - 1

Górnik Konin (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 1

UKS 7 Konin (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

4 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Sokół Kleczew (m.s.)

1 - 2

Orion Skulsk (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 3

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Tur 1921 Turek (m.s.)

0 - 0

SKP Słupca (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Górnik Konin (m.s.)

2 - 1

Tur 1921 Turek (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Sokół Kleczew (m.s.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)

2 - 1

Orion Skulsk (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

0 - 9

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Górnik Kłodawa (m.s.)

7 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Tur 1921 Turek (m.s.)

2 - 4

Sokół Kleczew (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 1

LPFA Poznań/Władysławów (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Orion Skulsk (m.s.)

14 - 0

Górnik Kłodawa (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 5

UKS Delfin Ślesin (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

3 - 1

Górnik II Kłodawa (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 3

Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

0 - 1

GKS Olszówka (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

2 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Baszta Przedecz (m.s.)

1 - 5

Strażak Licheń Stary (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

7 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Wilki Wilczyn (m.s.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - GKS Sompolno (m.s.)

0 - 0

GKS Sompolno (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Górnik II Kłodawa (m.s.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Strażak Licheń Stary (m.s.)

3 - 2

Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - UKS Delfin Ślesin (m.s.)

0 - 11

Wilki Wilczyn (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

5 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - Baszta Przedecz (m.s.)

1 - 1

Dąbska Akademia Futbolu (m.s.) - Kasztelania Brudzew (m.s.)

3 - 0

Kasztelania Brudzew (m.s.) - GKS Rzgów (m.s.)