Kasztelania Brudzew (m.m.)

Ligi
I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy
Sezony
2021/2022, 2022 (jesień), 2022 (wiosna)
Gospodarz
ZawodnikWiek
polAdam Kędzierski1313780131000
polKrzysztof Świątek1311660112000
polDominik Lipiński216010000
polKsawery Musz120000000

I liga okręgowa D2 Młodzik młodszy

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
1871038122622
2860236162018
382151926-77
481341024-146
581161540-254
600000000

Wyniki

3 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Zjednoczeni Rychwał (m.m.)

5 - 1

Górnik Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 1

APR Oranje Konin Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

Termin do ustalenia

SMS APR Ślesin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

0 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP Słupca (m.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Górnik Konin (m.m.)

2 - 6

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin Turek (m.m.)

7 - 1

SKP Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

12:00

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Sokół Kleczew (m.m.)

3 - 1

Orion Skulsk (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

10 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Polonia Golina Ole (m.m.)

0 - 2

Tur 1921 Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP MOS Słupca (m.m.)

5 - 1

Olimpia Koło (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

0 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin (m.m.)

1 - 3

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Orion Skulsk (m.m.)

1 - 4

Sokół Kleczew (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

4 - 3

Polonia Golina Ole (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

4 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Tur 1921 Turek (m.m.)

2 - 0

SKP MOS Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Olimpia Koło (m.m.)

2 - 1

APR Oranje Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 5

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

1 - 3

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin (m.m.)

5 - 1

SKP MOS Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Olimpia Koło (m.m.)

1 - 8

Górnik Kłodawa (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Tur 1921 Turek (m.m.)

0 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Orion Skulsk (m.m.)

2 - 0

APR Oranje Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

5 - 0

SMS APR Ślesin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP MOS Słupca (m.m.)

5 - 1

Olimpia Koło (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

6 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Górnik Kłodawa (m.m.)

0 - 6

Tur 1921 Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 3

Orion Skulsk (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)