Kasztelania Brudzew (m.m.)

Ligi
I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy
Sezony
2021/2022, 2022 (wiosna)
Gospodarz
ZawodnikWiek
polAntoni Graczyk1014840146000
polHubert Suleja1214840142000
polAleksander Tenerowicz1214840145000
polMateusz Jasiński1114840140000
polKsawery Szewczyk1113780130000
polSzymon Jacaszek1113780130000
polKamil Kwaśny1113780130000
polKarol Kołodziejek1113780130000
polAdam Kędzierski1113780131000
polFabian Cieślak – Mikołajczyk11137801310000
polPatrycja Witaszek1112720120000
polBartosz Kałużny1111660113000
polJakub Witkowski1211660110000
polKrzysztof Świątek1111660112000
polGabriel Łajdecki1111660110000
polPaweł Bukowski9742070000
polSzymon Rybarski12636060000
polWiktor Staszak11530051000
polMaciej Kozieł12530050000
polDominik Lipiński116010000
polKsawery Musz110000000
polHubert Kałużny110000000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
114121152173537
21493259223730
31492356203629
41481543212225
5144283025514
6143471539-2413
71421111853-357
81412111692-765

Wyniki

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Sokół Kleczew (m.m.)

3 - 1

Orion Skulsk (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

10 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Polonia Golina Ole (m.m.)

0 - 2

Tur 1921 Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP MOS Słupca (m.m.)

5 - 1

Olimpia Koło (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

0 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin (m.m.)

1 - 3

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Orion Skulsk (m.m.)

1 - 4

Sokół Kleczew (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

4 - 3

Polonia Golina Ole (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

4 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Tur 1921 Turek (m.m.)

2 - 0

SKP MOS Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Olimpia Koło (m.m.)

2 - 1

APR Oranje Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 5

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SMS APR Ślesin (m.m.)

1 - 3

Kasztelania Brudzew (m.m.) - APR Oranje Konin (m.m.)

5 - 1

SKP MOS Słupca (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Olimpia Koło (m.m.)

1 - 8

Górnik Kłodawa (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

2 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Tur 1921 Turek (m.m.)

0 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Orion Skulsk (m.m.)

2 - 0

APR Oranje Konin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

5 - 0

SMS APR Ślesin (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 2

Kasztelania Brudzew (m.m.) - SKP MOS Słupca (m.m.)

5 - 1

Olimpia Koło (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

6 - 0

Kasztelania Brudzew (m.m.) - Górnik Kłodawa (m.m.)

0 - 6

Tur 1921 Turek (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)

1 - 3

Orion Skulsk (m.m.) - Kasztelania Brudzew (m.m.)