Zofia Kołodziejek

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.m.), Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Urodziny
18 maja 2011
Wiek
13

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)12960120000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)864080000
Łącznie-201600200000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)10628102000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)432040000
Łącznie-14948142000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848080000
Łącznie-848080000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)864083000
Łącznie-864083000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)212020000
Łącznie-212020000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Baszta Przedecz (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)UKS 7 Konin (t.m.)
Górnik II Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Polanin Strzałkowo (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tulisia II Tuliszków (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orzeł Kawęczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Grom Malanów (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Teleszyna Przykona (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Grom Malanów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)APR Oranje Konin Turek (m.s.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Teleszyna Przykona (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Wicher Dobra (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Orzeł Grzegorzew (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)SKP Słupca (m.s.)
Górnik Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)