Kasztelania Brudzew (t.m.)

Ligi
I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy, II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy
Sezony
2021/2022, 2023 (jesień), 2024 (wiosna)
Gospodarz

Trener Dawid Graczyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (t.m.)
Urodziny
24 grudnia 1982
Wiek
41
ZawodnikWiek
polAntoni Graczyk12432041000
polKamil Kwaśny13432040000
polHubert Suleja14432044000
polAleksander Tenerowicz14432040000
polJakub Witkowski13432040000
polSzymon Jacaszek13432040000
polBartosz Kałużny12432043000
polKsawery Szewczyk13432040000
polKarol Kołodziejek12432040000
polGabriel Łajdecki13432040000
polZofia Kołodziejek12432040000
polFilip Krych12432040000
polWiktor Staszak13324030000
polKamil Sylwestrzak12324030000
polHubert Kałużny13216020000
polSzymon Rybarski13216020000
polKsawery Borycki12216020000
polJakub Karbowy12216020000
polMaciej Kozieł1418010000
polAdam Kędzierski130000000
polWojciech Karwacki120000000
polJakub Misiak110000000
polKacper Okupny120000000

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

PozycjaKlubM.ZRPBr.+Br.-+/-Pkt.
144001610612
24301201379
3420211746
44202910-16
5412168-25
6411289-14
74112811-34
84004818-100

Wyniki

1 - 2

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

3 - 2

Olimpia Koło (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

3 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

2 - 1

Kasztelania Brudzew (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

2 - 2

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Wilki Wilczyn (t.m.)

4 - 2

Tur 1921 Turek (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

3 - 1

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Górnik Konin (t.m.)

3 - 1

SKP Słupca (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

0 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Victoria Września (t.m.)

4 - 2

Sokół Kleczew (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

3 - 0

Mieszko Gniezno (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

2 - 2

Wilki Wilczyn (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

1 - 1

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Tur 1921 Turek (t.m.)

5 - 3

Górnik Konin (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

0 - 10

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Mieszko Gniezno (t.m.)

0 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - SKP Słupca (t.m.)

11 - 1

Victoria Września (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

2 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Sokół Kleczew (t.m.)

2 - 0

Kasztelania Brudzew (t.m.) - GKS Sompolno (t.m.)

8 - 1

Dąbska Akademia Futbolu (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

3 - 1

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Baszta Przedecz (t.m.)

2 - 2

Warta Rumin (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

0 - 2

GKS Sompolno (t.m.) - Kasztelania Brudzew (t.m.)

7 - 3

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)

5 - 2

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Baszta Przedecz (t.m.)

10 - 0

Kasztelania Brudzew (t.m.) - Warta Rumin (t.m.)