Aleksander Tenerowicz

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)10600101000
Łącznie-10600101000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)14840146000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)14840145000
Łącznie-2816802811000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)912000000
Łącznie-912000000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)648060000
Łącznie-648060000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)105001015000
Łącznie-105001015000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)16960160000
Łącznie-16960160000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)8400815000
Łącznie-8400815000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Zjednoczeni Rychwał/Dąbroszyn (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Polonia Golina (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polonia Golina (j.m.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)