Filip Krych

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Urodziny
25 października 2011
Wiek
12

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)10800100000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)864080000
Łącznie-181440180000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)533050000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)540050000
Łącznie-10730100000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)324032000
Łącznie-324032000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)212021000
Łącznie-212021000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Baszta Przedecz (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)UKS 7 Konin (t.m.)
Górnik II Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Polanin Strzałkowo (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tulisia II Tuliszków (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orzeł Kawęczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tulisia II Tuliszków (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Wicher Dobra (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Tur II 1921 Turek (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)