Ksawery Szewczyk

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)972092000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)432040000
Łącznie-131040132000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)954090000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)530050000
Łącznie-14840140000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)12720120000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)13780130000
Łącznie-251500250000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania II Brudzew (o.)10500102002
Łącznie-10500102002

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)424040000
Łącznie-424040000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840080000
Łącznie-840080000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS 7 Konin (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Olimpia II Koło (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur II 1921 Turek (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)SKP Słupca (m.s.)
Olimpia II Koło (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
UKS 7 Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Górnik II Konin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)