Krzysztof Bukowski

Narodowość
polPolska
Pozycja
Napastnik
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (j.m.), Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.), Kasztelania Brudzew (t.s.)
Urodziny
18 lutego 2008
Wiek
16

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)733040000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)12805101000
Łącznie-191135141000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)957381100
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)865585000
Łącznie-171228166100

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)7560712000
Łącznie-7560712000

Klasa okręgowa

SezonKlub
2023/2024Kasztelania Brudzew98700000
Łącznie-98700000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)0000000
Łącznie-0000000

Liga okręgowa trampkarzy C1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (t.s.)0000000
Łącznie-0000000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania BrudzewWilki Wilczyn
Kasztelania BrudzewWarta Eremita Dobrów
GKS SompolnoKasztelania Brudzew
Zjednoczeni RychwałKasztelania Brudzew
Kasztelania BrudzewZieloni Koźminek
Orzeł GrzegorzewKasztelania Brudzew
Kasztelania BrudzewCKS Zbiersk
Czarni OstrowiteKasztelania Brudzew
Sparta BarłogiKasztelania Brudzew
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Nałęcz Babiak (j.m.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Konin (j.m.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Zjednoczeni Rychwał/Dąbroszyn (j.m.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Polonia Golina (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polonia Golina (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Wierzbinek (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Nałęcz Babiak (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Kramsk (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
Górnik Wierzbinek (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Strażak Licheń Stary (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Nałęcz Babiak (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Kramsk (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Olimpia Koło (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Orzeł Kawęczyn (j.m.)
Błękitni Mąkolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
GKS Sompolno (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)