Porażka w derbach powiatu

24 kwietnia 2022

Kasztelania Brudzew przegrała 1:2 z Orłem Kawęczyn w 18. kolejce klasy okręgowej. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po golu Szymona Izydorczyka. Od 27 minuty meczu graliśmy w osłabieniu. Czerwoną kartką ukarany został Konrad Cieślak. W drugiej połowie straty odrobił Kacper Cieślak, lecz ostatecznie wynik meczu rozstrzygnął Daniel Błaszczyk, który na 10 minut przed końcem zdobył bramkę na wagę 3 punktów dla Kawęczyna.

___

Kasztelania Brudzew – Orzeł Kawęczyn 1:2 (0:1)

• Bramki: 1:1 Kacper Cieślak (60′) – 0:1 Szymon Izydorczyk (41′), 1:2 Daniel Błaszczyk (79′)
  • Żółte kartki: Kacper Cieślak (57′), Miłosz Łukasik (86′), Damian Witaszek (87′) – Szymon Ignaczak (22′), Nikodem Urbański (32′), Michał Ignaczak (52′), Rafał Raszewski (90+4′)

Jakub Bukowski 72'Napastnik000
46'Jakub Krzemień Obrońca000
55'Kuba Cieślak Napastnik000
88'Adrian Oblizajek Pomocnik000
72'Adrian Kmita Pomocnik000
46'Adrian Malesza Pomocnik000

Miejsce spotkania

Stadion GKS Kasztelania Brudzew
PTU 2, Piaski, Brudzew, gmina Brudzew, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-720, Polska