Jan Twardowski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (j.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.)
Urodziny
19 października 2008
Wiek
14

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)734430000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)131076130000
Łącznie-201420160000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)969881300
Łącznie-969881300

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)864081000
Łącznie-864081000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)954093000
Łącznie-954093000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Zjednoczeni Rychwał/Dąbroszyn (j.m.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Polonia Golina (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polonia Golina (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Wierzbinek (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Nałęcz Babiak (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Kramsk (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
Górnik Wierzbinek (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Strażak Licheń Stary (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Nałęcz Babiak (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Kramsk (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Olimpia Koło (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Olimpia Koło (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Orzeł Kawęczyn (j.m.)
Błękitni Mąkolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
GKS Sompolno (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Błękitni Mąkolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)