Szymon Rybarski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.m.), Kasztelania Brudzew (m.s.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (o.), Kasztelania II Brudzew (o.)
Urodziny
29 kwietnia 2010
Wiek
12

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)954090000
Łącznie-954090000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)318030000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)636060000
Łącznie-954090000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania II Brudzew (o.)10500102000
Łącznie-10500102000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840080000
Łącznie-840080000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)