Antoni Graczyk

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)10600102000
Łącznie-10600102000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)14840142000
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848081000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)14840146000
Łącznie-362160369000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)0000000
Łącznie-0000000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)648061000
Łącznie-648061000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)105001019000
Łącznie-105001019000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)10500108000
Łącznie-10500108000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)105001031000
Łącznie-105001031000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)171020170000
Łącznie-171020170000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840088000
Łącznie-840088000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Sparta Barłogi (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Grom Malanów (o.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
GKS Sompolno (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)