Orły wypunktowały Kasztelanię

7 listopada 2022

Beniaminek z Zagórowa wygrywa w Brudzewie 2:1 i wraca do domu z kompletem punktów. Jedyną bramkę po bardzo ładnej akcji na spółkę z Kubą Cieślakiem zdobył Mariusz Nieznalski. W pierwszej połowie zabrakło nam jednak lepszej skuteczności, a chwilę przed przerwą straciliśmy bramkę po kuriozalnym błędzie w obronie. W drugiej odsłonie goście stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji bramkowych, skutecznie wykorzystując jedną z nich. W sobotnim pojedynku trener Mariusz Nieznalski nie mógł skorzystać z pauzującego za żółte kartki – Adriana Kmity.

Za tydzień czeka nas ostatni mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej. W sobotę o godzinie 14:00 zagramy na trudnym terenie w Sompolnie.

Kasztelania Brudzew – ZKS Orły Zagórów 1:2 (1:1)

• Bramki: 1:0 Mariusz Nieznalski (35′) – 1:1 Bartosz Kuzak (45’+1), 1:2 Tobiasz Wujek (66′)
  • Żółte kartki: Mariusz Nieznalski (56′) – Eryk Kopaczewski (32′), Kamil Michalak (51′), Arkadiusz Kubacki (59′), Mateusz Juszczak (72′), Piotr Świątkowski (90’+1)

Miłosz ŁukasikPomocnik000
73'Jakub Krzemień Obrońca000
Adrian OblizajekPomocnik000
67'Artur Michalak Obrońca000
75'Mikołaj Antas Pomocnik000
Hubert BorkowskiPomocnik000
Sebastian TenerowiczPomocnik000

Miejsce spotkania

Stadion GKS Kasztelania Brudzew
PTU 2, Piaski, Brudzew, gmina Brudzew, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-720, Polska