Hubert Kałużny

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)972090000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)216020000
Łącznie-11880110000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)636060000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)212020000
Łącznie-848080000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)0000000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)0000000
Łącznie-0000000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania II Brudzew (o.)945091000
Łącznie-945091000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)742072000
Łącznie-742072000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)630065000
Łącznie-630065000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS 7 Konin (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Olimpia II Koło (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Wicher Dobra (m.s.)
Orzeł Grzegorzew (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Tur II 1921 Turek (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Olimpia II Koło (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Wicher Dobra (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Tur II 1921 Turek (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)