Adam Witkowski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (j.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.), Kasztelania Brudzew (t.s.)
Urodziny
13 maja 2008
Wiek
14

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)37610000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)0000000
Łącznie-37610000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)864084000
Łącznie-864084000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)16960169000
Łącznie-16960169000

Liga okręgowa trampkarzy C1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (t.s.)216020000
Łącznie-216020000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
GKS Sompolno (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Błękitni Mąkolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Orzeł Kawęczyn (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)