Juniorzy: Bramka Kacpra Antosika zapewnia zwycięstwo w meczu z Olimpią

27 września 2021

W meczu 4. kolejki I ligi okręgowej juniorów młodszych Kasztelania Brudzew pokonała Olimpię Koło 1:0. Zwycięską bramkę dla brudzewian w 30. minucie zdobył Kacper Antosik. Drużyna z Koła nie pozostawała dłużna i również groźnie atakowała, ale popisujący się świetnymi paradami Dawid Kowalski nie dał się pokonać. Zespół trenera Macieja Szurgota powiększa stan konta o 3 oczka.

___

4. kolejka I ligi okręgowej juniorów młodszych
Brudzew, 26.09.2021, godz. 11:00

Kasztelania Brudzew (j.m.) – Olimpia Koło (j.m.) 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Kacper Antosik (30′)

Żółte kartki: – Michał Polichnowski (52′), Jakub Grzegórzek (83′)

26 września 2021
1 - 0
Pełny czas

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
26 września 2021 11:00 I liga okręgowa B2 Junior Młodszy 2021/2022 4

Miejsce spotkania

Stadion GKS Kasztelania Brudzew
// position we will use later var lat = 52.09455004698699; var lon = 18.609729409217838; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 17); // set map tiles source L.tileLayer('https://server.arcgisonline.com/ArcGIS/rest/services/World_Imagery/MapServer/tile/{z}/{y}/{x}', { attribution: 'Tiles © Esri — Source: Esri, i-cubed, USDA, USGS, AEX, GeoEye, Getmapping, Aerogrid, IGN, IGP, UPR-EGP, and the GIS User Community', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
PTU 2, Piaski, Brudzew, gmina Brudzew, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-720, Polska

Wyniki

Klub1. połowa2. połowaBramki
Kasztelania Brudzew (j.m.)101
Olimpia Koło (j.m.)000

Kasztelania Brudzew (j.m.)

# Zawodnik Pozycja Bramki Żółte kartki Czerwone kartki
Kacper Płoszaj-000
Radosław Adamczyk-000
Kacper Antosik 74'Napastnik1 (30')00
Bartosz Binkiewicz-000
Hubert Borkowski 53'Pomocnik000
Rafał Buda-000
Patryk Gruchot-000
Klaudiusz Janiak-000
Bartosz Kowalewski-000
Dawid Kowalski-000
Sebastian TenerowiczPomocnik000
53'Kacper Bończyk -000
Krzysztof Bukowski-000
Miłosz Ciemniewski-000
74'Jan Twardowski -000

Trener: Maciej Szurgot