Kacper Bończyk

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (j.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.), Kasztelania Brudzew (t.s.)
Urodziny
25 lutego 2008
Wiek
14

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)618910000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)0000000
Łącznie-618910000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)610820000
Łącznie-610820000

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)864082000
Łącznie-864082000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)181080180000
Łącznie-181080180000

Liga okręgowa trampkarzy C1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (t.s.)324030000
Łącznie-324030000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Polonia Golina (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polonia Golina (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Orzeł Kawęczyn (j.m.)
Błękitni Mąkolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
GKS Sompolno (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Błękitni Mąkolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
GKS Olszówka (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Strażak Licheń Stary (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
GKS Sompolno (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Zjednoczeni Rychwał (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Polonus Kazimierz Biskupi (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Orzeł Kawęczyn (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS Delfin Ślesin (m.s.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Rzgów (m.s.)