Kacper Płoszaj

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (j.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.), Kasztelania Brudzew (t.s.)
Urodziny
13 lutego 2008
Wiek
14

I liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (j.m.)763070000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (j.m.)13990110000
Łącznie-201620180000

II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (j.m.)981090100
Łącznie-981090100

II liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (t.m.)756071000
Łącznie-756071000

Liga okręgowa młodzików D1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (m.s.)10600101000
Łącznie-10600101000

Liga okręgowa trampkarzy C1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (t.s.)10800101000
Łącznie-10800101000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Zjednoczeni Rychwał/Dąbroszyn (j.m.)
ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polanin Strzałkowo (j.m.)
Polonia Golina (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)ZKS Orły MOS Zagórów (j.m.)
Polanin Strzałkowo (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Polonia Golina (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Górnik Wierzbinek (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)GKS Sompolno (j.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Nałęcz Babiak (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Kramsk (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
Górnik Wierzbinek (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Strażak Licheń Stary (j.m.)
GKS Sompolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Warta Pyzdry (j.m.)
Nałęcz Babiak (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Kramsk (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Olimpia Koło (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Olimpia Koło (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)GKS Sompolno (t.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Baszta Przedecz (t.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Orzeł Kawęczyn (j.m.)
Błękitni Mąkolno (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Warta Rumin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Warta Pyzdry (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Olimpia Koło (j.m.)
GKS Sompolno (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Dąbska Akademia Futbolu (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (j.m.)Kasztelania Brudzew (j.m.)
Kasztelania Brudzew (j.m.)Błękitni Mąkolno (j.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Warta Rumin (t.m.)
UKS Delfin Ślesin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik II Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Warta Pyzdry (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Baszta Przedecz (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Olimpia Koło (t.s.)
Orzeł Kawęczyn (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Wilki Wilczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)GKS Sompolno (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)SKP Słupca (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik II Kłodawa (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Zjednoczeni Rychwał (t.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Strażak Licheń Stary (m.s.)
Olimpia Koło (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Orzeł Kawęczyn (t.s.)
Wilki Wilczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)
Kasztelania Brudzew (t.s.)Warta Pyzdry (t.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Wicher Dobra (t.s.)Kasztelania Brudzew (t.s.)