Pierwsza porażka juniorów młodszych

12 września 2021

Niestety już w drugiej kolejce spotkań I ligi okręgowej juniorzy młodsi doznali pierwszej porażki w sezonie 2021/2022. Zespół trenera Macieja Szurgota przegrał na wyjeździe z Orłem Kawęczyn 2:5. Kasztelania jako pierwsza objęła prowadzenie w sobotnim spotkaniu dzięki trafieniu Patryka Gruchota w 12. minucie. Gospodarze jeszcze przed przerwą odrobili straty z nawiązką i do szatni schodzili prowadząc 3:1. W drugiej połowie Orzeł zdobył jeszcze dwie bramki, natomiast po stronie Kasztelanii w 85. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Antosik.

Z uwagi na nieparzystą ilość drużyn w lidze, teraz juniorów czekają dwa tygodnie przerwy. Do rywalizacji o ligowe punkty powrócą 25. września. Na stadionie przy ulicy Piaski w Brudzewie zmierzą się z Olimpią Koło.

___

2. kolejka I ligi okręgowej juniorów młodszych

Kawęczyn, 11.09.2021, godz. 11:00

Orzeł Kawęczyn (j.m.) – Kasztelania Brudzew (j.m.) 5:2 (3:1)

Bramki: 1:1 Patryk Kapa (20′), 2:1 Patryk Kapa (30′), 3:1 Konrad Peruga (35′), 4:1 Patryk Kapa (50′), 5:2 Oskar Michalak (88′) – 0:1 Patryk Gruchot (12′), 4:2 Kacper Antosik (85′)

Stadion w Kawęczynie
Tomków, Kawęczyn, gmina Kawęczyn, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-704, Polska