Terminarz klasy okręgowej 2022/2023

Kolejka 1
1 - 1

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Tulisia Tuliszków - Warta Eremita Dobrów

1 - 5

Orzeł Kawęczyn - LKS Ślesin

1 - 1

Czarni Ostrowite - Baszta Przedecz

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Wilki Wilczyn

2 - 0

Zjednoczeni Rychwał - CKS Zbiersk

0 - 4

ZKS Orły Zagórów - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 1

GKS Sompolno - Vitcovia Witkowo

Kolejka 2
3 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - GKS Sompolno

2 - 0

CKS Zbiersk - ZKS Orły Zagórów

1 - 8

Wilki Wilczyn - Zjednoczeni Rychwał

1 - 1

Baszta Przedecz - Orzeł Grzegorzew

3 - 0

LKS Ślesin - Czarni Ostrowite

1 - 3

Tulisia Tuliszków - Orzeł Kawęczyn

5 - 1

Kasztelania Brudzew - Vitcovia Witkowo

3 - 1

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 3
2 - 1

Orzeł Kawęczyn - Warta Eremita Dobrów

1 - 1

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

0 - 4

Orzeł Grzegorzew - LKS Ślesin

3 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Baszta Przedecz

6 - 0

ZKS Orły Zagórów - Wilki Wilczyn

3 - 0

GKS Sompolno - CKS Zbiersk

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 0

Strażak Licheń Stary - Vitcovia Witkowo

Kolejka 4
6 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Strażak Licheń Stary

5 - 0

LKS Ślesin - Zjednoczeni Rychwał

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

5 - 4

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

2 - 11

Wilki Wilczyn - GKS Sompolno

4 - 3

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

1 - 2

Baszta Przedecz - ZKS Orły Zagórów

5 - 3

Warta Eremita Dobrów - Vitcovia Witkowo

Kolejka 5
1 - 5

Vitcovia Witkowo - Zjednoczeni Trzemeszno

3 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Tulisia Tuliszków

5 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

4 - 0

GKS Sompolno - Baszta Przedecz

9 - 1

Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn

3 - 2

Strażak Licheń Stary - CKS Zbiersk

0 - 3

ZKS Orły Zagórów - LKS Ślesin

1 - 2

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

Kolejka 6
4 - 0

CKS Zbiersk - Vitcovia Witkowo

1 - 0

LKS Ślesin - GKS Sompolno

2 - 1

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Tulisia Tuliszków - ZKS Orły Zagórów

3 - 6

Baszta Przedecz - Kasztelania Brudzew

2 - 5

Wilki Wilczyn - Strażak Licheń Stary

4 - 2

Orzeł Kawęczyn - Zjednoczeni Rychwał

3 - 4

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 7
5 - 0

Vitcovia Witkowo - Wilki Wilczyn

2 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Czarni Ostrowite

4 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - CKS Zbiersk

2 - 2

GKS Sompolno - Tulisia Tuliszków

1 - 3

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

1 - 0

Strażak Licheń Stary - Baszta Przedecz

4 - 1

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 8
3 - 3

Orzeł Kawęczyn - GKS Sompolno

4 - 0

LKS Ślesin - Strażak Licheń Stary

1 - 0

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

4 - 1

Czarni Ostrowite - ZKS Orły Zagórów

0 - 1

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał

4 - 2

Baszta Przedecz - Vitcovia Witkowo

0 - 9

Wilki Wilczyn - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 2

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

Kolejka 9
6 - 0

CKS Zbiersk - Wilki Wilczyn

0 - 4

Vitcovia Witkowo - LKS Ślesin

4 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów

4 - 3

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

3 - 3

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Strażak Licheń Stary - Tulisia Tuliszków

2 - 0

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Grzegorzew

3 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Baszta Przedecz

Kolejka 10
3 - 0

Orzeł Kawęczyn - Strażak Licheń Stary

4 - 0

LKS Ślesin - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 2

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Vitcovia Witkowo

0 - 3

Zjednoczeni Rychwał - ZKS Orły Zagórów

2 - 3

Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno

4 - 1

Warta Eremita Dobrów - Wilki Wilczyn

1 - 3

Baszta Przedecz - CKS Zbiersk

Kolejka 11
2 - 3

CKS Zbiersk - LKS Ślesin

0 - 2

Vitcovia Witkowo - Orzeł Kawęczyn

2 - 2

GKS Sompolno - Zjednoczeni Rychwał

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 6

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

2 - 1

Wilki Wilczyn - Baszta Przedecz

1 - 0

ZKS Orły Zagórów - Warta Eremita Dobrów

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Tulisia Tuliszków

Kolejka 12
2 - 1

Orzeł Kawęczyn - Zjednoczeni Trzemeszno

12 - 1

LKS Ślesin - Wilki Wilczyn

3 - 0

Czarni Ostrowite - Vitcovia Witkowo

2 - 0

Tulisia Tuliszków - CKS Zbiersk

1 - 5

ZKS Orły Zagórów - GKS Sompolno

5 - 1

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

7 - 0

Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz

2 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

Kolejka 13
2 - 2

Vitcovia Witkowo - Orzeł Grzegorzew

0 - 1

GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

Kasztelania Brudzew - ZKS Orły Zagórów

1 - 1

Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Rychwał

1 - 5

Wilki Wilczyn - Tulisia Tuliszków

0 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Czarni Ostrowite

0 - 1

CKS Zbiersk - Orzeł Kawęczyn

0 - 0

Baszta Przedecz - LKS Ślesin

Kolejka 14
4 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Vitcovia Witkowo

6 - 3

Orzeł Kawęczyn - Wilki Wilczyn

2 - 2

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

4 - 2

ZKS Orły Zagórów - Strażak Licheń Stary

0 - 0

Tulisia Tuliszków - Baszta Przedecz

3 - 0

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 2

Warta Eremita Dobrów - LKS Ślesin

Kolejka 15
3 - 1

LKS Ślesin - Tulisia Tuliszków

1 - 1

Vitcovia Witkowo - ZKS Orły Zagórów

1 - 7

Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno

1 - 8

Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite

3 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - Zjednoczeni Rychwał

1 - 3

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

1 - 2

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Baszta Przedecz - Orzeł Kawęczyn

Kolejka 16
Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

LKS Ślesin - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Zjednoczeni Rychwał

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Trzemeszno - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

Vitcovia Witkowo - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

Termin do ustalenia

Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - Orzeł Grzegorzew

Kolejka 17
Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

Termin do ustalenia

Vitcovia Witkowo - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - Zjednoczeni Trzemeszno

Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - CKS Zbiersk

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

Orzeł Grzegorzew - Baszta Przedecz

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - LKS Ślesin

Termin do ustalenia

Orzeł Kawęczyn - Tulisia Tuliszków

Kolejka 18
Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

Termin do ustalenia

LKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew

Termin do ustalenia

Baszta Przedecz - Zjednoczeni Rychwał

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

Vitcovia Witkowo - Strażak Licheń Stary

Kolejka 19
Termin do ustalenia

Vitcovia Witkowo - Warta Eremita Dobrów

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Trzemeszno

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - Baszta Przedecz

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - LKS Ślesin

Termin do ustalenia

Orzeł Grzegorzew - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - Orzeł Kawęczyn