Unihokeistki z kolejnym sukcesem!

9 kwietnia 2020

Zanim nasze codzienne życie skomplikował koronawirus, po kolejny tytuł mistrzowski sięgnęły unihokeistki z Brudzewa. Dokładnie 8 marca w Dzień Kobiet zostały Mistrzyniami Wielkopolski w kategorii juniorek młodszych!

Dziewczęta po rozegraniu turniejów eliminacyjnych i półfinału awansowały do finału ligi, który odbył się w Kębłowie. W ścisłym finale uczestniczyły cztery drużyny z wielkopolski tj.:
UKS Junior Kębłowo
UKS Salezjanie Poznań
UKS Refleks Gorzyce Wielkie
GKS Kasztelania Brudzew

W turnieju zawodniczki grały systemem „każdy z każdym” (czas gry 3x 15min).

Pierwszy mecz z UKS Refleks Gorzyce Wielkie dziewczęta wygrały wynikiem 6:3. W drugim spotkaniu skrzyżowały kije z UKS Junior Kębłowo i znowu na boisku lepsze okazały się brudzewianki zwyciężając wynikiem 5:3. Po dwóch wygranych spotkaniach w ostatnim meczu, który decydował o zwycięstwie w całym turnieju zawodniczki GKS Kasztelania zremisowały 3:3 z klubem UKS Salezjanie Poznań. Mając jednak lepszy bilans bramkowy zdobyły tytuł Mistrzyń Wielkopolski! Gratulacje!

Kasztelania: Anita Ignaczak, Gabriela Michalak, Aleksandra Idziak, Estera Malesza, Patrycja Kokoszko, Natalia Trząsowska, Zofia Zielińska, Martyna Szymaniak, Karina Gęziak, Gabriela Chałupniczak, Weronika Wróblewska, Weronika Majchrzak.

Trener: Jacek Włodarczyk

___
„Projekt finansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego”