Czarni Ostrowite pokonani!

20 września 2020

Kasztelania zrewanżowała się kibicom za wysoką porażkę z Dobrowem i w kolejnym meczu domowym równie wysoko pokonała Czarnych Ostrowite. Wynik spotkania już w 5. minucie po bramce z rzutu karnego otworzył Tomasz Rozmarynowski. W 26. minucie goście również otrzymali rzut karny, lecz Dawid Siwek poradził sobie ze strzałem z jedenastego metra wykonywanego przez rywala. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Adrian Malesza.

W drugiej odsłonie dwie bramki dołożył Jakub Bukowski (68′, 90′) czym przypieczętował pewne zwycięstwo i dobry występ zawodników trenera Mariusza Nieznalskiego.

Za tydzień jedziemy do Miłosławia.

___

7. kolejka klasy okręgowej „Red Box”, gr. 3

Brudzew, 20.09.2020, godz. 17:00

Kasztelania Brudzew – Czarni Ostrowite 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Rozmarynowski (2′ rzut karny), 2:0 Adrian Malesza (40′), 3:0 Jakub Bukowski (68′), 4:0 Jakub Bukowski (90′)

Żółte kartki: Jakub Krzemień (16′), Krystian Jaroszewski (70′) — Tomasz Rosiński (65′)

___

Kasztelania: Dawid Siwek, Damian Witaszek, Tomasz Rozmarynowski (60′ Jakub Bukowski), Eryk Lisiak (36′ Kacper Krzyżostaniak), Jakub Krzemień, Bartosz Stasiak, Bartosz Kotkowski (80′ Mateusz Michalak), Mateusz Żurawski (62′ Krystian Jaroszewski), Miłosz Łukasik, Adrian Malesza (66′ Paweł Bednarczyk), Adrian Kmita (75′ Igor Piechocki)

Pozostali rezerwowi: Jakub Michalak, Konrad Marecki

Trener: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

___

Czarni: Piotr Piguła, Michał Walerczyk, Adam Piguła, Łukasz Piguła, Bartosz Majewski (67′ Szymon Adamczyk), Łukasz Gąsiorowski (10′ Dawid Skibiszewski), Maciej Patrzykąt, Jarosław Kwiatkowski, Rafał Czapski (82′ Michał Błaszkowski), Kacper Budziak (46′ Patryk Jasiak), Tomasz Rosiński

Pozostali rezerwowi: Michał Banasiak

Trener: Michał Walerczyk