Wiktor Staszak

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)11880110000
Łącznie-11880110000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)742070000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)850881000
Łącznie-15928151000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)212020000
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)636061000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)530051000
Łącznie-13780132000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)864083000
Łącznie-864083000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)10500104000
Łącznie-10500104000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)945094000
Łącznie-945094000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)318031000
Łącznie-318031000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)10500106000
Łącznie-10500106000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840080000
Łącznie-840080000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Grom Malanów (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Teleszyna Przykona (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tulisia II Tuliszków (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Grom Malanów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)APR Oranje Konin Turek (m.s.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Teleszyna Przykona (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS 7 Konin (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Olimpia II Koło (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
UKS 7 Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Górnik II Konin (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Tur II 1921 Turek (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Sparta Barłogi (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Grom Malanów (o.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)