Wiktor Staszak

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.m.), Kasztelania Brudzew (m.s.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (o.), Kasztelania Brudzew (o.s.)
Urodziny
7 stycznia 2011
Wiek
11

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)212020000
Łącznie-212020000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)212020000
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)212020000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)530051000
Łącznie-954091000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)10500104000
Łącznie-10500104000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)945094000
Łącznie-945094000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)10500106000
Łącznie-10500106000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840080000
Łącznie-840080000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Sparta Barłogi (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Grom Malanów (o.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)