Mateusz Jasiński

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)10800100000
Łącznie-10800100000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)10600100000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)11688110000
Łącznie-211288210000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)14840140000
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848080000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)14840140000
Łącznie-362160360000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)216020000
Łącznie-216020000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)10500100000
Łącznie-10500100000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)10500100000
Łącznie-10500100000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)742070000
Łącznie-742070000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)10500100000
Łącznie-10500100000

Liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)840080000
Łącznie-840080000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Grom Malanów (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Grom Malanów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)UKS 7 Konin (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Olimpia II Koło (m.s.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Wicher Dobra (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Orzeł Grzegorzew (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Tur II 1921 Turek (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)SKP Słupca (m.s.)
Górnik Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
UKS 7 Konin (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Górnik II Konin (m.s.)
Wicher Dobra (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Tur II 1921 Turek (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Sparta Barłogi (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Grom Malanów (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Warta Eremita Dobrów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)LPFA Poznań Władysławów (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Warta Eremita Dobrów (o.)
LPFA Poznań Władysławów (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)