Ksawery Borycki

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.s.), Kasztelania Brudzew (t.m.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (m.m.), Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Urodziny
1 stycznia 2012
Wiek
12

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)131040130000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)324030000
Łącznie-161280160000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)211820000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)324030000
Łącznie-535850000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848080000
Łącznie-848080000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)648067000
Łącznie-648067000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)742071000
Łącznie-742071000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Polanin Strzałkowo (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orzeł Kawęczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tulisia II Tuliszków (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Grom Malanów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Teleszyna Przykona (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Victoria Września (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Sokół Kleczew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Wicher Dobra (m.s.)
Orzeł Grzegorzew (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Tur II 1921 Turek (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Olimpia II Koło (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Górnik II Konin (m.s.)
Wicher Dobra (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania II Brudzew (m.s.)Tur II 1921 Turek (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)