Terminarz klasy okręgowej 2023/2024

Kolejka 1
1 - 0

ZKS Orły Zagórów - Tur 1921 Turek

1 - 3

GKS Sompolno - Zjednoczeni Rychwał

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - Zieloni Koźminek

5 - 1

Szczyt Szczytniki - Sparta Barłogi

1 - 4

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

0 - 4

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

4 - 0

Orzeł Kawęczyn - Kasztelania Brudzew

2 - 2

Wilki Wilczyn - CKS Zbiersk

Kolejka 2
0 - 1

Sparta Barłogi - ZKS Orły Zagórów

6 - 0

Kasztelania Brudzew - Szczyt Szczytniki

5 - 0

Zieloni Koźminek - Tulisia Tuliszków

1 - 8

Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno

2 - 2

Czarni Ostrowite - Tur 1921 Turek

3 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Rychwał

1 - 4

CKS Zbiersk - Orzeł Kawęczyn

0 - 2

Orzeł Grzegorzew - Wilki Wilczyn

Kolejka 3
8 - 2

CKS Zbiersk - Szczyt Szczytniki

5 - 2

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

4 - 2

Tulisia Tuliszków - Zjednoczeni Rychwał

1 - 3

ZKS Orły Zagórów - Kasztelania Brudzew

0 - 4

Sparta Barłogi - Tur 1921 Turek

2 - 0

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

3 - 1

Wilki Wilczyn - Zieloni Koźminek

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

Kolejka 4
0 - 4

Zieloni Koźminek - Orzeł Kawęczyn

0 - 2

Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek

3 - 1

CKS Zbiersk - ZKS Orły Zagórów

1 - 4

Strażak Licheń Stary - Tulisia Tuliszków

5 - 0

GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

4 - 1

Czarni Ostrowite - Sparta Barłogi

1 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Wilki Wilczyn

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Szczyt Szczytniki

Kolejka 5
7 - 0

Orzeł Kawęczyn - Zjednoczeni Rychwał

2 - 2

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Grzegorzew

2 - 3

Szczyt Szczytniki - Zieloni Koźminek

1 - 1

Tur 1921 Turek - CKS Zbiersk

1 - 4

Sparta Barłogi - Kasztelania Brudzew

2 - 1

Tulisia Tuliszków - GKS Sompolno

4 - 1

Wilki Wilczyn - Strażak Licheń Stary

1 - 3

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

Kolejka 6
2 - 4

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

4 - 1

Zieloni Koźminek - ZKS Orły Zagórów

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Szczyt Szczytniki

1 - 7

Strażak Licheń Stary - Orzeł Kawęczyn

2 - 3

GKS Sompolno - Wilki Wilczyn

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Tur 1921 Turek

1 - 3

Warta Eremita Dobrów - Tulisia Tuliszków

2 - 0

CKS Zbiersk - Sparta Barłogi

Kolejka 7
3 - 1

Orzeł Kawęczyn - GKS Sompolno

1 - 4

Szczyt Szczytniki - Strażak Licheń Stary

2 - 1

ZKS Orły Zagórów - Zjednoczeni Rychwał

3 - 1

Tur 1921 Turek - Zieloni Koźminek

1 - 4

Sparta Barłogi - Orzeł Grzegorzew

0 - 3

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

0 - 0

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

5 - 1

Wilki Wilczyn - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 8
1 - 0

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

5 - 0

Zieloni Koźminek - Sparta Barłogi

0 - 2

Strażak Licheń Stary - ZKS Orły Zagórów

4 - 0

Tulisia Tuliszków - Wilki Wilczyn

0 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Kawęczyn

2 - 0

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

3 - 0

GKS Sompolno - Szczyt Szczytniki

2 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Tur 1921 Turek

Kolejka 9
4 - 2

Orzeł Kawęczyn - Tulisia Tuliszków

2 - 2

ZKS Orły Zagórów - GKS Sompolno

1 - 2

Tur 1921 Turek - Strażak Licheń Stary

2 - 3

Sparta Barłogi - Zjednoczeni Rychwał

0 - 4

Kasztelania Brudzew - Zieloni Koźminek

1 - 0

Szczyt Szczytniki - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite

2 - 0

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

Kolejka 10
2 - 3

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

2 - 1

Zieloni Koźminek - CKS Zbiersk

7 - 1

Strażak Licheń Stary - Sparta Barłogi

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Szczyt Szczytniki

0 - 7

Wilki Wilczyn - Orzeł Kawęczyn

3 - 3

GKS Sompolno - Tur 1921 Turek

5 - 3

Warta Eremita Dobrów - ZKS Orły Zagórów

2 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

Kolejka 11
1 - 4

Szczyt Szczytniki - Wilki Wilczyn

1 - 6

Sparta Barłogi - GKS Sompolno

0 - 2

Tur 1921 Turek - Warta Eremita Dobrów

1 - 4

ZKS Orły Zagórów - Tulisia Tuliszków

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

4 - 2

CKS Zbiersk - Zjednoczeni Rychwał

4 - 2

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

2 - 4

Orzeł Grzegorzew - Zieloni Koźminek

Kolejka 12
1 - 2

Strażak Licheń Stary - CKS Zbiersk

3 - 1

Wilki Wilczyn - ZKS Orły Zagórów

1 - 0

Czarni Ostrowite - Zieloni Koźminek

3 - 4

Tulisia Tuliszków - Tur 1921 Turek

9 - 1

Orzeł Kawęczyn - Szczyt Szczytniki

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Grzegorzew

6 - 1

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

6 - 0

Warta Eremita Dobrów - Sparta Barłogi

Kolejka 13
0 - 3

CKS Zbiersk - GKS Sompolno

1 - 0

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

0 - 5

ZKS Orły Zagórów - Orzeł Kawęczyn

0 - 2

Tur 1921 Turek - Wilki Wilczyn

2 - 0

Zieloni Koźminek - Zjednoczeni Rychwał

1 - 5

Szczyt Szczytniki - Czarni Ostrowite

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

0 - 9

Sparta Barłogi - Tulisia Tuliszków

Kolejka 14
3 - 0

Wilki Wilczyn - Sparta Barłogi

1 - 2

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

3 - 0

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Rychwał

0 - 1

Strażak Licheń Stary - Zieloni Koźminek

3 - 2

Orzeł Kawęczyn - Tur 1921 Turek

2 - 1

GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew

0 - 3

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

4 - 2

ZKS Orły Zagórów - Szczyt Szczytniki

Kolejka 15
4 - 2

Tur 1921 Turek - Szczyt Szczytniki

5 - 2

CKS Zbiersk - Tulisia Tuliszków

0 - 4

ZKS Orły Zagórów - Czarni Ostrowite

1 - 6

Zjednoczeni Rychwał - Strażak Licheń Stary

0 - 10

Sparta Barłogi - Orzeł Kawęczyn

4 - 2

Zieloni Koźminek - GKS Sompolno

1 - 6

Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn

1 - 0

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 16
0 - 4

CKS Zbiersk - Wilki Wilczyn

3 - 1

Sparta Barłogi - Szczyt Szczytniki

3 - 0

Zieloni Koźminek - Warta Eremita Dobrów

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - GKS Sompolno

2 - 3

Tur 1921 Turek - ZKS Orły Zagórów

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Tulisia Tuliszków

5 - 0

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

1 - 5

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

Kolejka 17
1 - 3

Tur 1921 Turek - Czarni Ostrowite

3 - 0

Wilki Wilczyn - Orzeł Grzegorzew

3 - 1

Tulisia Tuliszków - Zieloni Koźminek

6 - 1

GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary

5 - 0

Orzeł Kawęczyn - CKS Zbiersk

3 - 1

ZKS Orły Zagórów - Sparta Barłogi

4 - 3

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

Szczyt Szczytniki - Kasztelania Brudzew

Kolejka 18
2 - 5

Szczyt Szczytniki - CKS Zbiersk

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Zjednoczeni Rychwał - Tulisia Tuliszków

4 - 5

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów

5 - 0

Tur 1921 Turek - Sparta Barłogi

4 - 2

Czarni Ostrowite - GKS Sompolno

2 - 0

Kasztelania Brudzew - ZKS Orły Zagórów

1 - 4

Zieloni Koźminek - Wilki Wilczyn

Kolejka 19
3 - 0

Orzeł Kawęczyn - Zieloni Koźminek

2 - 0

Tur 1921 Turek - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Warta Eremita Dobrów - GKS Sompolno

1 - 0

ZKS Orły Zagórów - CKS Zbiersk

7 - 2

Wilki Wilczyn - Zjednoczeni Rychwał

2 - 3

Tulisia Tuliszków - Strażak Licheń Stary

1 - 4

Szczyt Szczytniki - Orzeł Grzegorzew

0 - 4

Sparta Barłogi - Czarni Ostrowite

Kolejka 20
1 - 1

Orzeł Grzegorzew - ZKS Orły Zagórów

0 - 6

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Kawęczyn

3 - 1

Zieloni Koźminek - Szczyt Szczytniki

2 - 2

Kasztelania Brudzew - Sparta Barłogi

1 - 2

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

0 - 2

Strażak Licheń Stary - Wilki Wilczyn

2 - 1

CKS Zbiersk - Tur 1921 Turek

3 - 1

GKS Sompolno - Tulisia Tuliszków

Kolejka 21
17:00

Szczyt Szczytniki - Zjednoczeni Rychwał

16:00

Tur 1921 Turek - Orzeł Grzegorzew

13:00

Wilki Wilczyn - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - Zieloni Koźminek

17:00

Orzeł Kawęczyn - Strażak Licheń Stary

15:00

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

16:30

Sparta Barłogi - CKS Zbiersk

17:00

Tulisia Tuliszków - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 22
Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

Orzeł Grzegorzew - Sparta Barłogi

Termin do ustalenia

Zieloni Koźminek - Tur 1921 Turek

Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Szczyt Szczytniki

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

Kolejka 23
Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - Strażak Licheń Stary

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

Termin do ustalenia

Szczyt Szczytniki - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

Sparta Barłogi - Zieloni Koźminek

Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

Termin do ustalenia

Orzeł Kawęczyn - Warta Eremita Dobrów

Termin do ustalenia

Tur 1921 Turek - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 24
Termin do ustalenia

Tulisia Tuliszków - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Orzeł Grzegorzew - CKS Zbiersk

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Tur 1921 Turek

Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Szczyt Szczytniki

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - Sparta Barłogi

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

Zieloni Koźminek - Kasztelania Brudzew

Kolejka 25
Termin do ustalenia

Orzeł Kawęczyn - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Zieloni Koźminek

Termin do ustalenia

Sparta Barłogi - Strażak Licheń Stary

Termin do ustalenia

Tur 1921 Turek - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Rychwał

Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - Warta Eremita Dobrów

Termin do ustalenia

Szczyt Szczytniki - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

Kolejka 26
Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - CKS Zbiersk

Termin do ustalenia

Zieloni Koźminek - Orzeł Grzegorzew

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - Szczyt Szczytniki

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - Sparta Barłogi

Termin do ustalenia

Tulisia Tuliszków - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Tur 1921 Turek

Kolejka 27
Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Strażak Licheń Stary

Termin do ustalenia

ZKS Orły Zagórów - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

Szczyt Szczytniki - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

Termin do ustalenia

Zieloni Koźminek - Czarni Ostrowite

Termin do ustalenia

Tur 1921 Turek - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

Sparta Barłogi - Warta Eremita Dobrów

16:00

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 28
Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - Szczyt Szczytniki

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - CKS Zbiersk

Termin do ustalenia

Tulisia Tuliszków - Sparta Barłogi

Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - Tur 1921 Turek

Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

Zjednoczeni Rychwał - Zieloni Koźminek

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

17:00

Orzeł Kawęczyn - ZKS Orły Zagórów

Kolejka 29
Termin do ustalenia

CKS Zbiersk - Warta Eremita Dobrów

Termin do ustalenia

Tur 1921 Turek - Orzeł Kawęczyn

Termin do ustalenia

Sparta Barłogi - Wilki Wilczyn

Termin do ustalenia

Szczyt Szczytniki - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

Termin do ustalenia

Zieloni Koźminek - Strażak Licheń Stary

16:00

Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno

17:00

Zjednoczeni Rychwał - Czarni Ostrowite

Kolejka 30
Termin do ustalenia

Wilki Wilczyn - Kasztelania Brudzew

Termin do ustalenia

Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Rychwał

Termin do ustalenia

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

Termin do ustalenia

Czarni Ostrowite - ZKS Orły Zagórów

Termin do ustalenia

GKS Sompolno - Zieloni Koźminek

Termin do ustalenia

Orzeł Kawęczyn - Sparta Barłogi

Termin do ustalenia

Szczyt Szczytniki - Tur 1921 Turek

Termin do ustalenia

Tulisia Tuliszków - CKS Zbiersk