Terminarz klasy okręgowej 2021/2022

Kolejka 1
2 - 4

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew

4 - 2

Orzeł Grzegorzew - MKS Dąbie

4 - 1

Tulisia Tuliszków - Warta Eremita Dobrów

2 - 6

Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 3

LKS Ślesin - Polonia Golina

5 - 4

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Rychwał

5 - 0

GKS Sompolno - Orzeł Kawęczyn

Kolejka 2
4 - 2

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin

3 - 2

MKS Dąbie - CKS Zbiersk

2 - 0

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Grzegorzew

6 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Orzeł Kawęczyn

1 - 2

Strażak Licheń Stary - Tulisia Tuliszków

1 - 2

Zjednoczeni Rychwał - GKS Sompolno

3 - 1

Polonia Golina - Czarni Ostrowite

Kolejka 3
4 - 3

LKS Ślesin - MKS Dąbie

3 - 2

Tulisia Tuliszków - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 5

CKS Zbiersk - Warta Eremita Dobrów

4 - 0

Orzeł Grzegorzew - Strażak Licheń Stary

6 - 2

Orzeł Kawęczyn - Zjednoczeni Rychwał

1 - 1

Czarni Ostrowite - Kasztelania Brudzew

4 - 3

GKS Sompolno - Polonia Golina

Kolejka 4
4 - 0

Warta Eremita Dobrów - LKS Ślesin

1 - 1

Tulisia Tuliszków - Orzeł Grzegorzew

4 - 2

Strażak Licheń Stary - CKS Zbiersk

4 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - Zjednoczeni Rychwał

0 - 5

Polonia Golina - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno

1 - 3

MKS Dąbie - Czarni Ostrowite

Kolejka 5
0 - 2

CKS Zbiersk - Tulisia Tuliszków

0 - 1

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 1

Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów

5 - 2

Orzeł Kawęczyn - Kasztelania Brudzew

6 - 0

GKS Sompolno - MKS Dąbie

0 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Polonia Golina

4 - 2

Strażak Licheń Stary - LKS Ślesin

Kolejka 6
2 - 3

Orzeł Grzegorzew - CKS Zbiersk

1 - 2

Tulisia Tuliszków - LKS Ślesin

3 - 2

Strażak Licheń Stary - Czarni Ostrowite

2 - 1

MKS Dąbie - Orzeł Kawęczyn

0 - 6

Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Golina

4 - 2

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Rychwał

0 - 1

Warta Eremita Dobrów - GKS Sompolno

Kolejka 7
0 - 0

LKS Ślesin - Orzeł Grzegorzew

4 - 4

CKS Zbiersk - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Polonia Golina - Kasztelania Brudzew

1 - 1

GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary

5 - 1

Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków

2 - 2

Orzeł Kawęczyn - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

Zjednoczeni Rychwał - MKS Dąbie

Kolejka 8
2 - 1

CKS Zbiersk - LKS Ślesin

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Czarni Ostrowite

5 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew

1 - 0

Strażak Licheń Stary - Orzeł Kawęczyn

1 - 4

MKS Dąbie - Polonia Golina

2 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Rychwał

2 - 2

Tulisia Tuliszków - GKS Sompolno

Kolejka 9
3 - 0

LKS Ślesin - Zjednoczeni Trzemeszno

5 - 0

Polonia Golina - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

Kasztelania Brudzew - MKS Dąbie

2 - 1

Orzeł Kawęczyn - Tulisia Tuliszków

2 - 0

Czarni Ostrowite - CKS Zbiersk

3 - 0

GKS Sompolno - Orzeł Grzegorzew

2 - 3

Strażak Licheń Stary - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 10
3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew

1 - 2

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina

6 - 4

Zjednoczeni Trzemeszno - MKS Dąbie

0 - 3

LKS Ślesin - Czarni Ostrowite

2 - 2

CKS Zbiersk - GKS Sompolno

2 - 1

Orzeł Grzegorzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 2

Tulisia Tuliszków - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 11
2 - 1

Polonia Golina - Tulisia Tuliszków

2 - 4

MKS Dąbie - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

Kasztelania Brudzew - Strażak Licheń Stary

2 - 1

GKS Sompolno - LKS Ślesin

1 - 5

Orzeł Kawęczyn - CKS Zbiersk

1 - 1

Czarni Ostrowite - Zjednoczeni Trzemeszno

0 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Grzegorzew

Kolejka 12
2 - 2

Czarni Ostrowite - GKS Sompolno

3 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

LKS Ślesin - Orzeł Kawęczyn

1 - 0

CKS Zbiersk - Zjednoczeni Rychwał

6 - 1

Strażak Licheń Stary - MKS Dąbie

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina

2 - 3

Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew

Kolejka 13
5 - 1

Polonia Golina - CKS Zbiersk

2 - 2

MKS Dąbie - Tulisia Tuliszków

2 - 1

GKS Sompolno - Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Orzeł Kawęczyn - Czarni Ostrowite

7 - 2

Warta Eremita Dobrów - Strażak Licheń Stary

1 - 2

Zjednoczeni Rychwał - LKS Ślesin

Kolejka 14
1 - 2

Orzeł Kawęczyn - GKS Sompolno

3 - 0

Warta Eremita Dobrów - Tulisia Tuliszków

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Strażak Licheń Stary

3 - 0

Polonia Golina - LKS Ślesin

0 - 3

Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk

1 - 2

MKS Dąbie - Orzeł Grzegorzew

1 - 1

Zjednoczeni Rychwał - Czarni Ostrowite

Kolejka 15
3 - 1

Tulisia Tuliszków - Strażak Licheń Stary

2 - 4

LKS Ślesin - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Czarni Ostrowite - Polonia Golina

7 - 1

CKS Zbiersk - MKS Dąbie

0 - 1

Orzeł Kawęczyn - Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Warta Eremita Dobrów

2 - 2

GKS Sompolno - Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 16
0 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Orzeł Kawęczyn

3 - 1

Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite

1 - 0

MKS Dąbie - LKS Ślesin

3 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Tulisia Tuliszków

2 - 2

Strażak Licheń Stary - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

Polonia Golina - GKS Sompolno

2 - 1

Warta Eremita Dobrów - CKS Zbiersk

Kolejka 17
5 - 1

Czarni Ostrowite - MKS Dąbie

2 - 0

Orzeł Kawęczyn - Polonia Golina

1 - 1

LKS Ślesin - Warta Eremita Dobrów

2 - 1

CKS Zbiersk - Strażak Licheń Stary

2 - 2

GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew

1 - 1

Orzeł Grzegorzew - Tulisia Tuliszków

1 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 18
2 - 9

MKS Dąbie - GKS Sompolno

3 - 2

LKS Ślesin - Strażak Licheń Stary

2 - 2

Tulisia Tuliszków - CKS Zbiersk

3 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn

1 - 1

Polonia Golina - Zjednoczeni Rychwał

3 - 1

Warta Eremita Dobrów - Czarni Ostrowite

Kolejka 19
5 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew

2 - 3

LKS Ślesin - Tulisia Tuliszków

3 - 4

CKS Zbiersk - Orzeł Grzegorzew

2 - 0

GKS Sompolno - Warta Eremita Dobrów

0 - 1

Polonia Golina - Zjednoczeni Trzemeszno

2 - 0

Orzeł Kawęczyn - MKS Dąbie

1 - 2

Czarni Ostrowite - Strażak Licheń Stary

Kolejka 20
1 - 2

MKS Dąbie - Zjednoczeni Rychwał

2 - 0

Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite

1 - 2

Orzeł Grzegorzew - LKS Ślesin

2 - 1

Zjednoczeni Trzemeszno - CKS Zbiersk

0 - 2

Kasztelania Brudzew - Polonia Golina

2 - 1

Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno

5 - 2

Warta Eremita Dobrów - Orzeł Kawęczyn

Kolejka 21
1 - 0

GKS Sompolno - Tulisia Tuliszków

3 - 3

LKS Ślesin - CKS Zbiersk

1 - 2

Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew

4 - 1

Orzeł Kawęczyn - Strażak Licheń Stary

0 - 0

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno

6 - 0

Polonia Golina - MKS Dąbie

6 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów

Kolejka 22
2 - 0

Zjednoczeni Rychwał - Strażak Licheń Stary

0 - 2

Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Ślesin

2 - 1

CKS Zbiersk - Czarni Ostrowite

1 - 3

Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno

4 - 1

Tulisia Tuliszków - Orzeł Kawęczyn

4 - 4

MKS Dąbie - Kasztelania Brudzew

0 - 3

Warta Eremita Dobrów - Polonia Golina

Kolejka 23
0 - 1

Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów

3 - 2

Czarni Ostrowite - LKS Ślesin

3 - 1

GKS Sompolno - CKS Zbiersk

0 - 8

MKS Dąbie - Zjednoczeni Trzemeszno

4 - 1

Polonia Golina - Strażak Licheń Stary

6 - 4

Orzeł Kawęczyn - Orzeł Grzegorzew

0 - 2

Zjednoczeni Rychwał - Tulisia Tuliszków

Kolejka 24
1 - 5

Tulisia Tuliszków - Polonia Golina

2 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - Czarni Ostrowite

2 - 2

LKS Ślesin - GKS Sompolno

1 - 2

CKS Zbiersk - Orzeł Kawęczyn

3 - 2

Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał

3 - 5

Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew

6 - 0

Warta Eremita Dobrów - MKS Dąbie

Kolejka 25
3 - 0

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków

3 - 1

GKS Sompolno - Czarni Ostrowite

4 - 4

Orzeł Kawęczyn - LKS Ślesin

1 - 3

MKS Dąbie - Strażak Licheń Stary

6 - 0

Polonia Golina - Orzeł Grzegorzew

1 - 2

Warta Eremita Dobrów - Zjednoczeni Trzemeszno

1 - 2

Zjednoczeni Rychwał - CKS Zbiersk

Kolejka 26
0 - 4

CKS Zbiersk - Polonia Golina

1 - 0

Zjednoczeni Trzemeszno - GKS Sompolno

1 - 2

LKS Ślesin - Zjednoczeni Rychwał

3 - 3

Czarni Ostrowite - Orzeł Kawęczyn

6 - 2

Tulisia Tuliszków - MKS Dąbie

3 - 1

Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew

0 - 1

Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów