Sparingi: Dobra gra i zwycięstwo z Wartą

8 sierpnia 2021

W piątym sparingu tego lata pokonaliśmy Wartę Eremita Dobrów 4:1. W pierwszej połowie wynik otworzył Adrian Malesza pokonując bramkarza rywali w sytuacji “sam na sam”. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Kuba Cieślak i takim wynikiem skończyła się pierwsza część spotkania. Po przerwie brudzewianie zdobyli kolejne bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Adrian Kmita, a następnie Damian Witaszek, który otrzymał świetne dośrodkowanie od Adriana Maleszy i strzałem głową pokonał Kamila Gurlagę.

Podsumowując zespół trenera Mariusza Nieznalskiego zaprezentował się dziś z bardzo dobrej strony, co dobrze prognozuje na zbliżający się wielkimi krokami sezon 2021/2022. Do inauguracji pozostały dwa tygodnie, a przed nami jeszcze sparingi z Wartą Krzymów i GKS Sompolno.

Stadion GKS Kasztelania Brudzew
PTU 2, Piaski, Brudzew, gmina Brudzew, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-720, Polska