Marcel Czerniejewski

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)0000000
Łącznie-0000000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848080000
Łącznie-848080000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)10500100000
Łącznie-10500100000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania II Brudzew (o.)10500100000
Łącznie-10500100000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)840080000
Łącznie-840080000

Liga okręgowa E2 Orlik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.m.)0000000
Łącznie-0000000

Liga okręgowa F1 Żak Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (ż.s.)0000000
Łącznie-0000000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)