Gabriel Łajdecki

I liga okręgowa C2 Trampkarz Młodszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (t.m.)10800100000
2024 (wiosna)Kasztelania Brudzew (t.m.)324030000
Łącznie-131040130000

I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)10600100000
2023 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.s.)850881000
Łącznie-181108181000

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2022 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.m.)848082000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)11660110000
Łącznie-191140192000

II liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (jesień)Kasztelania Brudzew (m.s.)756077000
Łącznie-756077000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)10500102000
Łącznie-10500102000

III liga okręgowa D1 Młodzik Starszy

SezonKlub
2023 (wiosna)Kasztelania II Brudzew (m.s.)318030000
Łącznie-318030000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Olimpia Koło (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Wilki Wilczyn (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Tulisia II Tuliszków (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur 1921 Turek (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orzeł Kawęczyn (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Górnik Konin (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Grom Malanów (m.s.)
SKP Słupca (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Victoria Września (t.m.)
Sokół Kleczew (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tulisia II Tuliszków (m.s.)
Wilki Wilczyn (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Orzeł Kawęczyn (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Tur 1921 Turek (t.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)APR Oranje Konin Turek (m.s.)
Górnik Konin (t.m.)Kasztelania Brudzew (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)Mieszko Gniezno (t.m.)
Kasztelania Brudzew (t.m.)SKP Słupca (t.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Tur II 1921 Turek (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)SKP Słupca (m.s.)
Olimpia II Koło (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Wicher Dobra (m.s.)Kasztelania II Brudzew (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
SKP Słupca (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Konin (m.s.)
Tur 1921 Turek (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Zjednoczeni Rychwał (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Sokół Kleczew (m.s.)
Górnik Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
APR Oranje Konin Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)
Orion Skulsk (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Górnik Kłodawa (m.s.)
Zjednoczeni Rychwał (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Tur 1921 Turek (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP Słupca (m.m.)
Sokół Kleczew (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Konin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin Turek (m.m.)
LPFA Poznań/Władysławów (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
SKP Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.s.)Orion Skulsk (m.s.)
Górnik Kłodawa (m.s.)Kasztelania Brudzew (m.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Sokół Kleczew (m.m.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Polonia Golina Ole (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)
Górnik II Konin (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Czarni Brzeźno (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Sokół Kleczew (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)