Adam Kędzierski

Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kasztelania Brudzew (m.m.), Kasztelania Brudzew (o.s.)
Poprzednie drużyny
Kasztelania Brudzew (o.), Warta Eremita Dobrów (o.)
Urodziny
27 stycznia 2011
Wiek
11

I liga okręgowa D2 Młodzik Młodszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (m.m.)14840141000
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (m.m.)742070000
Łącznie-211260211000

II liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2022 (wiosna)Kasztelania Brudzew (o.s.)7350711000
Łącznie-7350711000

II liga okręgowa orlików E1

SezonKlub
2020/2021Kasztelania Brudzew (o.)10500100000
Łącznie-10500100000

III liga okręgowa E1 Orlik Starszy

SezonKlub
2021/2022Kasztelania Brudzew (o.s.)105001016000
Łącznie-105001016000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeGodzina
Kasztelania Brudzew (o.s.)Tulisia Tuliszków (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Dąbska Akademia Futbolu (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Górnik II Konin (o.s.)
Polonia Golina Ole (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Czarni Brzeźno (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Tulisia Tuliszków (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Polanin MOS Strzałkowo (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SMS APR Ślesin (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)APR Oranje Konin (m.m.)
SKP MOS Słupca (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Olimpia Koło (m.m.)
Górnik Kłodawa (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Tur 1921 Turek (m.m.)
Grom Malanów (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Teleszyna Przykona (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Orion Skulsk (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Orzeł Kawęczyn (o.s.)
Sparta Barłogi (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
APR Oranje Konin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Wicher Dobra (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
SMS APR Ślesin (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Teleszyna Przykona (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)SKP MOS Słupca (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Sparta Barłogi (o.s.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Grom Malanów (o.s.)
Olimpia Koło (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Orzeł Kawęczyn (o.s.)Kasztelania Brudzew (o.s.)
Kasztelania Brudzew (m.m.)Górnik Kłodawa (m.m.)
Tur 1921 Turek (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.s.)Wicher Dobra (o.s.)
Orion Skulsk (m.m.)Kasztelania Brudzew (m.m.)
Kasztelania Brudzew (o.)Kasztelania II Brudzew (o.)
Tur 1921 Turek (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Piast Grodziec (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Wicher Dobra (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Wicher Dobra (o.)
Orzeł Kawęczyn (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania II Brudzew (o.)Kasztelania Brudzew (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Tur 1921 Turek (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Orzeł Kawęczyn (o.)
Kasztelania Brudzew (o.)Piast Grodziec (o.)