Orliki: Kasztelania wygrywa w Dobrej

7 października 2021

Kasztelania Brudzew pewnie wygrała swój wyjazdowy mecz z wiceliderem w 6. kolejce III ligi okręgowej orlików starszych.

___

6. kolejka III ligi okręgowej orlików starszych
Dobra, 07.10.2021, godz. 17:30

Wicher Dobra (o.s.) – Kasztelania Brudzew (o.s.) 3:12 (3:7)

Bramki: 1:6 Marcel Kołodziejczak (18′), 2:6 Jagoda Mikowska (21′), 3:6 Adrian Szkopik (22′) – 0:1 Bartosz Kałużny (2′), 0:2 Karol Kołodziejek (5′), 0:3 Bartosz Kałużny (6′), 0:4 Bartosz Kałużny (6′), 0:5 Adam Kędzierski (7′), 0:6 Adam Kędzierski (8′), 3:7 Bartosz Kałużny (23′), 3:8 Bartosz Kałużny (26′), 3:9 Kamil Kwaśny (31′), 3:10 Karol Kołodziejek (35′), 3:11 Bartosz Kałużny (39′), 3:12 Antoni Graczyk (50′)

7 października 2021
3 - 12
Pełny czas

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
7 października 2021 17:30 III liga okręgowa E1 Orlik Starszy 2021/2022 6

Miejsce spotkania

Stadion Miejsko-Gminny w Dobrej
// position we will use later var lat = 51.91974422901389; var lon = 18.60403763396476; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 17); // set map tiles source L.tileLayer('https://server.arcgisonline.com/ArcGIS/rest/services/World_Imagery/MapServer/tile/{z}/{y}/{x}', { attribution: 'Tiles © Esri — Source: Esri, i-cubed, USDA, USGS, AEX, GeoEye, Getmapping, Aerogrid, IGN, IGP, UPR-EGP, and the GIS User Community', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
Stadion w Dobrej, 83, Osiedle Wiatraki, Długa Wieś, Mikulice, gmina Dobra, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-730, Polska

Wyniki

Klub1. połowa2. połowaBramki
Wicher Dobra (o.s.)303
Kasztelania Brudzew (o.s.)7512

Kasztelania Brudzew (o.s.)

# Zawodnik Pozycja Bramki Żółte kartki Czerwone kartki
Antoni Graczyk-1 (50')00
Kamil Kwaśny-1 (31')00
Paweł Bukowski-000
Mikołaj Ciemniewski-000
Szymon Jacaszek-000
Mateusz Jasiński-000
Bartosz Kałużny-6 (2', 6', 6', 23', 26', 39')00
Ksawery Musz-000
Wiktor Staszak-000
Kamil Sylwestrzak-000
Patrycja Witaszek-000
Adam Kędzierski-2 (7', 8')00
Karol Kołodziejek-2 (5', 35')00
Marcel Czerniejewski-000

Trener: Dawid Siwek