Unihokej: Juniorki młodsze wracają na parkiet. Jutro turniej w Brudzewie

28 maja 2021

Ze względu na obostrzenia juniorki młodsze pauzowały od 14 lutego. Przyszedł jednak czas na powrót na parkiet. Już jutro w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie odbędzie się II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Juniorek Młodszych. Podopieczne trenera Jacka Włodarczyka zmierzą się z takimi drużynami jak: UKS Junior Kębłowo, UKS Radzevia Radzewo, UKS Jarząbek Jarząbkowo, UKS Salezjanie Poznań.

Trzymamy kciuki!

___

Wytyczne dotyczące sobotniego turnieju:

Zawody odbędą się bez udziału publiczności, z zastosowaniem się do regulaminu „Procedur sanitarnych” PZUnihokeja i wytycznych na hali. Między meczami drużyny muszą znajdować się w wyznaczonych strefach i poruszać się po określonych ciągach komunikacyjnych. Za egzekwowanie dyscypliny sanitarnej odpowiadają opiekunowie drużyn. Zawodników, sędziów oraz sztab trenerski obowiązują ankiety zdrowotne. Organizator pobiera od drużyny listę zawodników z wpisaną temperaturą oraz numerem telefonu.

Czas gry: 2×12 minut. Przerwa między połowami: 2 minuty, zatrzymywana ostatnia minuta meczu. Mecze rozgrywane będą w składach 5 + bramkarz na pełnowymiarowym boisku.