Brązowi medaliści na turnieju w Zbiersku!

4 marca 2020

W minioną sobotę zespół młodzików wystąpił w Turnieju o Puchar „Złotego Buraka” w Zbiersku (rocznik 2010)

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn. W rozgrywkach grupowych nasza drużyna zajęła 2. miejsce i z tej lokaty awansowała do kolejnej grupy nazwanej przez organizatorów „Ligą Mistrzów”. W grupie tej zajęliśmy 3. miejsce sięgając ostatecznie po brązowe medale!

Warto zaznaczyć, że Kasztelania rok temu zajęła w tych rozgrywkach 8. miejsce dostając lekcję futbolu od innych zespołów. Można więc zauważyć, jaki postęp poczyniła nasza drużyna w tym czasie. Gratulacje i oby tak dalej!

Wyniki:

Kasztelania Brudzew 1:1 Prosna Kalisz

Kasztelania Brudzew 1:0 Dragon Dzierzbin

Kasztelania Brudzew 1:1 CKS Zbiersk

Liga Mistrzów:

Kasztelania Brudzew 1:1 Akademia Piotra Reissa

Kasztelania Brudzew 0:2 Łużyczanka Kuźnica Grabowska

⚪️?

Kasztelania: Mateusz Jasiński (Br), Jakub Witkowski, Patrycja Witaszek, Hubert Suleja, Aleksander Tenerowicz, Bartosz Kałużny, Kamil Kwaśny, Antoni Graczyk, Hubert Kokorzycki, Wiktor Staszak.