Polanin zabiera ze sobą trzy punkty

3 czerwca 2021

W 32. kolejce spotkań klasy okręgowej Red Box przegrywamy na własnym stadionie z trzecim w tabeli Polaninem Strzałkowo 1:2. Jedyną bramkę dla Brudzewa w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy zdobył Tomasz Rozmarynowski.

___

31. kolejka klasy okręgowej Red Box, gr. 3

Brudzew, 29.05.2021, godz. 16:00

Kasztelania Brudzew – Polanin Strzałkowo 1:2 (1:2)

Bramki: 1:2 Tomasz Rozmarynowski (45’+2) – 0:1 Michał Walerczyk (12′), Jakub Woźniak (23′)

Żółte kartki: Artur Michalak (13′), Jakub Bukowski (64′) – Kuba Grzelak (54′), Łukasz Szygenda (56′), Tomasz Jarecki (90′)

Sędziowie: Waldemar Badowski (główny), Patryk Majcherek, Damian Wdowiński

Kasztelania: 9 Artur Michalak 14 Miłosz Łukasik 4 Mateusz Żurawski 17 Bartosz Stasiak (46′ 19 Mariusz Nieznalski) 5 Tomasz Rozmarynowski 10 Adrian Malesza (67′ 16 Jakub Krzemień) 3 Igor Piechocki (83′ 15 Konrad Marecki) 1 Jakub Michalak 20 Mateusz Michalak 11 Adrian Kmita (83′ 13 Bartosz Głodny) 7 Jakub Bukowski

Trener: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

Polanin: 2 Marcin Zauer 16 Aleksander Stawski 10 Sebastian Kułaga 93 Dawid Pawlak 22 Kuba Grzelak 8 Tomasz Jarecki 5 Patryk Adamczewski 6 Szymon Nowak 11 Łukasz Szygenda 7 Michał Walerczyk (89′ 3 Marcin Duryński) 13 Jakub Woźniak

Pozostali rezerwowi: 15 Wojciech Tomczak 14 Kamil Jóźwiak 19 Mateusz Radecki

Trener: Wojciech Henke