Kasztelania Cup 2021: Wyniki i podsumowanie

22 stycznia 2021

Dwa weekendy, 43 drużyny, 111 meczów, 606 bramek i 6. zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych – II Edycja Turnieju Kasztelania Cup za nami. Zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w tegorocznych rozgrywkach.

Dziękujemy również organizatorom, sponsorowi Pizzerii Remi z Brudzewa, medykowi Romanowi Stuskowi za wytrwałość :), Gminie Brudzew za udostępnienie hali, pracownikom hali, rodzicom za pomoc w organizacji oraz Radkowi Dobrzyńskiemu, którego transmisję na żywo z turnieju na kanale Youtube wyświetlono ponad 2300 razy.

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku rozgrywki Kasztelania Cup odbędą się juz przy pełnych trybunach 🙂

Kasztelania Cup 2021 – komplet wyników

Rocznik 2006

  • Tur 1921 Turek I – Tur 1921 Turek II 3:1
  • Wicher Dobra – Orzeł Kawęczyn 5:0
  • Kasztelania Brudzew II – Błękitni Mąkolno 1:2
  • Orzeł Kawęczyn – Tur 1921 Turek I 0:5
  • Błękitni Mąkolno – Wicher Dobra 1:3
  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 2:4
  • Tur 1921 Turek II – Orzeł Kawęczyn 5:1
  • Tur 1921 Turek I – Błękitni Mąkolno 7:0
  • Kasztelania Brudzew I – Wicher Dobra 1:1
  • Błękitni Mąkolno – Tur 1921 Turek II 1:0
  • Kasztelania Brudzew I – Tur Turek I 1:6
  • Kasztelania Brudzew II – Wicher Dobra 2:1
  • Orzeł Kawęczyn – Błękitni Mąkolno 2:1
  • Tur 1921 Turek II – Kasztelania Brudzew I 2:1
  • Tur 1921 Turek I – Kasztelania Brudzew II 4:1
  • Kasztelania Brudzew I – Orzeł Kawęczyn 0:2
  • Kasztelania Brudzew II – Tur 1921 Turek II 1:0
  • Błękitni Mąkolno – Kasztelania Brudzew I 4:0
  • Tur 1921 Turek II – Wicher Dobra 1:0
  • Orzeł Kawęczyn – Kasztelania Brudzew II 1:4
  • Wicher Dobra – Tur 1921 Turek I 0:4

Tabela końcowa

  1. Tur 1921 Turek I – 18 pkt. (29:3)
  2. Kasztelania Brudzew II – 12 pkt. (13:10)
  3. Błękitni Mąkolno – 9 pkt. (9:13)
  4. Tur 1921 Turek II – 9 pkt. (9:7)
  5. Wicher Dobra – 7 pkt. (10:9)
  6. Orzeł Kawęczyn – 6 pkt. (6:20)
  7. Kasztelania Brudzew I – 1 pkt. (5:19)

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Brajan Wiśniewski (Błękitni Mąkolno)
  • Król strzelców: Szymon Cieślak (Tur 1921 Turek I)
  • Najlepszy bramkarz: Kacper Michalak (Orzeł Kawęczyn)

______

Rocznik 2008

  • LKS Ślesin Zieloni – Tur 1921 Turek I 3:0
  • LKS Ślesin Czerwoni – Kasztelania Brudzew (2008) 1:1
  • Kasztelania Brudzew (2010) – Tur 1921 Turek II 0:1
  • LKS Ślesin Czerwoni – LKS Ślesin Zieloni 3:3
  • Kasztelania Brudzew (2010) – Tur 1921 Turek I 0:5
  • Kasztelania Brudzew (2008) – Tur 1921 Turek II 5:1
  • Tur 1921 Turek I – LKS Ślesin Czerwoni 3:2
  • Kasztelania Brudzew (2008) – Kasztelania Brudzew (2010) 5:0
  • Tur 1921 Turek II – LKS Ślesin Zieloni 1:10
  • Kasztelania Brudzew (2010) – LKS Ślesin Czerwoni 1:4
  • Kasztelania Brudzew (2008) – LKS Ślesin Zieloni 1:4
  • Tur 1921 Turek II – Tur 1921 Turek I 0:7
  • LKS Ślesin Zieloni – Kasztelania Brudzew (2010) 13:0
  • Tur 1921 Turek I – Kasztelania Brudzew (2008) 1:0
  • LKS Ślesin Czerwoni – Tur 1921 Turek II 7:0

Tabela końcowa

  1. LKS Ślesin Zieloni – 13 pkt. (33:5)
  2. Tur 1921 Turek I – 12 pkt. (16:5)
  3. LKS Ślesin Czerwoni – 8 pkt. (17:8)
  4. Kasztelania Brudzew (2008) – 7 pkt. (12:7)
  5. Tur 1921 Turek II – 3 pkt. (3:29)
  6. Kasztelania Brudzew (2010) – 0 pkt. (1:28)

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Damian Kostański (LKS Ślesin Zieloni)
  • Król strzelców: Jan Robak (LKS Ślesin Zieloni)
  • Najlepszy bramkarz: Andrzej Włodarczyk (Tur 1921 Turek I)

______

Rocznik 2010

Grupa A

  • Kasztelania Brudzew I – Czarni Brzeźno 5:0
  • Olimpia Koło II – LKS Ślesin czerwoni 0:6
  • Kasztelania Brudzew I – LKS Ślesin czerwoni 1:4
  • Olimpia Koło II – Czarni Brzeźno 3:2
  • Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło II 4:1
  • LKS Ślesin czerwoni – Czarni Brzeźno 12:0

Tabela A

  1. LKS Ślesin czerwoni – 9 pkt. (12:0)
  2. Kasztelania Brudzew I – 6 pkt. (10:5)
  3. Olimpia Koło II – 3 pkt. (4:12)
  4. Czarni Brzeźno – 0 pkt. (2:20)

Grupa B

  • Kasztelania Brudzew II – Tur 1921 Turek 0:6
  • Olimpia Koło I – LKS Ślesin niebiescy 1:5
  • Kasztelania Brudzew II – LKS Ślesin niebiescy 0:15
  • Olimpia Koło I – Tur 1921 Turek 1:0
  • Kasztelania Brudzew II – Olimpia Koło I 0:9
  • LKS Ślesin niebiescy – Tur 1921 Turek 5:0

Tabela B

  1. LKS Ślesin niebiescy – 9 pkt. (25:1)
  2. Olimpia Koło I – 6 pkt. (11:5)
  3. Tur 1921 Turek – 3 pkt. (6:6)
  4. Kasztelania Brudzew II – 0 pkt. (0:30)

Liga Europy

  • Olimpia Koło II – Kasztelania Brudzew II 7:0
  • Czarni Brzeźno – Tur 1921 Turek 0:5
  • Olimpia Koło II – Tur 1921 Turek 2:2
  • Czarni Brzeźno – Kasztelania II 5:1

Lig Mistrzów

  • LKS Ślesin czerwoni – Olimpia Koło I 7:0
  • Kasztelania Brudzew I – LKS Ślesin niebiescy 0:4
  • LKS Ślesin czerwoni – LKS Ślesin niebiescy 4:1
  • Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło I 1:1

Tabela końcowa

  1. LKS Ślesin czerwoni
  2. LKS Ślesin niebiescy
  3. Kasztelania Brudzew I
  4. Olimpia Koło I
  5. Tur 1921 Turek
  6. Olimpia Koło II
  7. Czarni Brzeźno
  8. Kasztelania Brudzew II

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Wiktor Antczak (LKS Ślesin niebiescy)
  • Najlepszy strzelec: Piotr Olejniczak (LKS Ślesin czerwoni)
  • Najlepszy bramkarz: Mateusz Jasiński (Kasztelania Brudzew)

______

Rocznik 2011

Grupa A

  • Kasztelania Brudzew I – LKS Ślesin II 2:5
  • Kasztelania Brudzew I – Oranje Turek 1:3
  • Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło 1:1
  • LKS Ślesin II – Oranje Turek 2:1
  • LKS Ślesin II – Olimpia Koło 3:0
  • Oranje Turek – Olimpia Koło 1:1

Tabela A

  1. LKS Ślesin II – 9 pkt. (10:3)
  2. Oranje Turek – 4 pkt. (5:4)
  3. Olimpia Koło – 2 pkt. (2:5)
  4. Kasztelania Brudzew I – 1 pkt. (4:9)

Grupa B

  • Kasztelania Brudzew II – LKS Ślesin I 0:9
  • Kasztelania Brudzew II – Oranje Babiak 13:2
  • Kasztelania Brudzew II Tur 1921 Turek 0:4
  • LKS Ślesin I – Oranje Babiak 11:0
  • LKS Ślesin I – Tur 1921 Turek 4:0
  • Oranje Babiak – Tur 1921 Turek 0:11

Tabela B

  1. LKS Ślesin I – 9 pkt. (24:0)
  2. Tur 1921 Turek – 6 pkt. (15:4)
  3. Kasztelania Brudzew II – 3 pkt. (13:15)
  4. Oranje Babiak – 0 pkt. (2:35)

Liga Europy

  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 8:0
  • Kasztelania Brudzew I – Oranje Babiak 12:0
  • Olimpia Koło – Kasztelania Brudzew II – 5:4
  • Olimpia Koło – Oranje Babiak 10:0

Liga Mistrzów

  • LKS Ślesin II – LKS Ślesin I 1:4
  • LKS Ślesin II – Tur 1921 Turek 5:1
  • Oranje Turek – LKS Ślesin I 0:6
  • Oranje Turek – Tur 1921 Turek 4:2

Tabela końcowa

  1. LKS Ślesin I
  2. LKS Ślesin II
  3. Oranje Turek
  4. Tur 1921 Turek
  5. Kasztelania Brudzew I
  6. Olimpia Koło
  7. Kasztelania Brudzew II
  8. Oranje Babiak

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Julia Bartczak (Tur Turek)
  • Najlepszy strzelec: Pawlak Mateusz ( LKS Ślesin)
  • Najlepszy bramkarz: Gołaszewski Maksymilian (LKS Ślesin)

______

Rocznik 2012

Grupa A

  • Kasztelania Brudzew I – LKS Ślesin I 1:6
  • Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło II 2:2
  • Kasztelania Brudzew I – Orzeł Grzegorzew 5:0
  • LKS Ślesin I – Olimpia Koło II 7:2
  • LKS Ślesin I – Orzeł Grzegorzew 9:0
  • Olimpia Koło II – Orzeł Grzegorzew 7:0

Tabela A

  1. LKS Ślesin I – 9 pkt. (22:3)
  2. Olimpia Koło II – 4 pkt. (11:9)
  3. Kasztelania Brudzew I – 4 pkt. (8:8)
  4. Orzeł Grzegorzew – 0 pkt. (0:21)

Grupa B

  • Kasztelania Brudzew II – LKS Ślesin II 0:3
  • Kasztelania Brudzew II – Olimpia Koło I 0:2
  • Kasztelania Brudzew II – Zjednoczeni Rychwał 1:8
  • LKS Ślesin II – Olimpia Koło I 3:1
  • LKS Ślesin II – Zjednoczeni Rychwał 1:9
  • Olimpia Koło I – Zjednoczeni Rychwał 0:10

Tabela B

  1. Zjednoczeni Rychwał – 9 pkt. (27:2)
  2. LKS Ślesin II – 6 pkt. (7:10)
  3. Olimpia Koło I – 3 pkt. (3:13)
  4. Kasztelania Brudzew II – 0 pkt. (1:13)

Liga Europy

  • Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło I 2:3
  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 4:0
  • Orzeł Grzegorzew – Olimpia Koło I 0:5
  • Orzeł Grzegorzew – Kasztelania Brudzew II 1:3

Liga Mistrzów

  • LKS Ślesin I – Zjednoczeni Rychwał 4:4
  • LKS Ślesin I – LKS Ślesin II 7:0
  • Olimpia Koło II – Zjednoczeni Rychwał 1:7
  • Olimpia Koło II – LKS Ślesin II 1:4

Tabela końcowa

  1. Zjednoczeni Rychwał
  2. LKS Ślesin I
  3. LKS Ślesin II
  4. Olimpia Koło II
  5. Olimpia Koło I
  6. Kasztelania Brudzew I
  7. Kasztelania Brudzew II
  8. Orzeł Grzegorzew

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Konrad Dadzibóg (LKS Ślesin)
  • Najlepszy strzelec: Przybylak Oktawian (Zjednoczeni Rychwał)
  • Najlepszy bramkarz: Ciemniewski Mikołaj (Kasztelania Brudzew)

______

Rocznik 2013

  • Kasztelania Brudzew I – Czarni Brzeźno 3:1
  • Kasztelania Brudzew II – Olimpia Koło 0:4
  • LKS Ślesin – Oranje Turek 3:0
  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 4:0
  • Olimpia Koło – LKS Ślesin 4:2
  • Czarni Brzeźno – Oranje Turek 1:2
  • LKS Ślesin – Kasztelania Brudzew I 0:0
  • Kasztelania Brudzew II – Czarni Brzeźno 4:4
  • Oranje Turek – Olimpia Koło 1:3
  • Kasztelania Brudzew II – LKS Ślesin 0:5
  • Czarni Brzeźno – Olimpia Koło 0:3
  • Kasztelania Brudzew I – Oranje Turek 1:0
  • LKS Ślesin – Czarni Brzeźno 9:0
  • Oranje Turek – Kasztelania Brudzew II 3:0
  • Olimpia Koło – Kasztelania Brudzew I 3:1

Tabela końcowa

  1. Olimpia Koło – 15 pkt. (17:4)
  2. LKS Ślesin – 10 pkt. (19:4)
  3. Kasztelania Brudzew I – 10 pkt. (9:4)
  4. Oranje Turek – 6 pkt. (6:8)
  5. Czarni Brzeźno – 1 pkt. (6:21)
  6. Kasztelania Brudzew II – 1 pkt. (4:20)

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy zawodnik: Wawrzyniak Kacper (Olimpia Koło)
  • Najlepszy strzelec: Kubsik Aleksander (LKS Ślesin)
  • Najlepszy bramkarz Ciemniewski Mikołaj (Kasztelania Brudzew)