Trampkarze: Zwycięstwo z Kawęczynem

26 września 2020

W meczu 4. kolejki ligi okręgowej trampkarzy Kasztelania Brudzew pokonała Orła Kawęczyn 3:2. Dla biało-niebieskich to drugie zwycięstwo w tym sezonie, które zapewniło awans na trzecie miejsce w tabeli.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 26. minucie Patryk Kapa pokonał Dawida Kowalskiego. Chwilę później zespół trenera Macieja Szurgota doprowadził do wyrównania dzięki bramce Mikołaja Michalaka i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W 49. minucie Artur Zięba dał Kasztelanii prowadzenie, a w 58. minucie na 3:1 podwyższył je Klaudiusz Janiak. 10 minut przed końcem Jakub Gidelski zdobył jeszcze bramkę kontaktową dla Orła, ale było to ostatnie trafienie dzisiejszego dnia i to Kasztelania mogła cieszyć się z derbowego zwycięstwa. Gratulacje!

___

4. kolejka ligi okręgowej trampkarzy C1, gr. 6

Brudzew, 26.09.2020, godz. 12:30

Kasztelania Brudzew (t.s.) – Orzeł Kawęczyn (t.s.) 3:2 (1:1)

Bramki: 1:1 Mikołaj Michalak (27′), 2:1 Artur Zięba (49′), 3:1 Klaudiusz Janiak (58′) — 0:1 Patryk Kapa (26′), 3:2 Jakub Gidelski (70′)

Żółte kartki: — Patryk Kapa (80+1′)

___

Kasztelania: Dawid Kowalski, Radosław Adamczyk, Kacper Antosik, Bartosz Binkiewicz, Hubert Borkowski, Patryk Gruchot, Klaudiusz Janiak, Bartosz Kowalewski, Mikołaj Michalak, Kacper Płoszaj, Sebastian Tenerowicz

Rezerwa: Kacper Bończyk, Adam Witkowski, Przemysław Witaszek, Rafał Buda, Artur Zięba

Trener: Damian Witaszek

___

Orzeł: Oskar Michalak, Patryk Kleśta, Oliwier Kos, Maksymilian Misiak, Adam Balcerzak, Oliwier Drzewiecki, Kacper Durczyński, Cyprian Kaczmarek, Patryk Kapa, Michał Michalak, Marcel Nagórski

Rezerwa: Kacper Maćczak, Jakub Gidelski, Jakub Groblica, Wojciech Heresztyn, Kamila Michalak, Kamil Nagórski, Marcel Węckowski

Trener: Marcin Mazurek