Mamy pierwszy komplet punktów!

15 sierpnia 2020

W drugiej kolejce klasy okręgowej „Red Box” Kasztelania wygrywa w Pyzdrach z miejscową Wartą 2:1. W dość wyrównanym meczu skuteczniejsi okazali się zawodnicy trenera Mariusza Nieznalskiego, a dokładnie Adrian Malesza i Tomasz Rozmarynowski, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną po tym, gdy jeden z obrońców Warty faulował Miłosza Łukasika. Obie bramki padły w końcówce pierwszej części spotkania. Zaraz po przerwie Warta mogła zdobyć bramkę kontaktową, gdyby nie obroniony rzut karny przez Dawida Siwka. Kilka minut później gospodarzom udało się jednak trafić do siatki Kasztelanii, ale jak się później okazało mimo wielu idealnych szans po obu stronach, w tym słupek po pięknym strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Bartosza Kotkowskiego, do końca spotkania nie zobaczyliśmy już bramek nie licząc tej zdobytej przez będącego na pozycji spalonej Bartosza Stasiaka. Po ostatnim gwizdku Kasztelania mogła świętować pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Za tydzień liga wraca do Brudzewa!

___

2. kolejka klasy okręgowej „Red Box”, gr. 3

Pyzdry, 15.08.2020, godz. 17:00

Warta Pyzdry – Kasztelania Brudzew 1:2 (0:2)

Bramki: 1:2 (54′) – 0:1 Tomasz Rozmarynowski (39′ karny), 0:2 Adrian Malesza (42′)

Warta: Igor Zieliński, Bartosz Sodkiewicz, Maciej Pera (70′ Mateusz Grabowski), Łukasz Moch, Nikodem Moch, Szymon Łuczyk, Dominik Grzelewski, Artur Giżewski, Marcin Drozd, Patryk Cierzniak, Patryk Dowbusz (46′ Marcin Koperski)

Pozostali rezerwowi: Kacper Sobczak, Tomasz Kruszyna, Damian Garbaciak, Piotr Dowbusz

Trener: Piotr Dowbusz

___

Kasztelania: Dawid Siwek, Jakub Krzemień, Eryk Lisiak, Tomasz Rozmarynowski, Bartosz Stasiak, Bartosz Kotkowski, Mateusz Żurawski (80′ Mateusz Michalak), Adrian Malesza (63′ Kacper Krzyżostaniak), Miłosz Łukasik, Paweł Bednarczyk, Adrian Kmita (88′ Konrad Marecki)

Pozostali rezerwowi: Jakub Michalak

Trener: Mariusz Nieznalski