Kasztelania remisuje z liderem Klasy A

24 lutego 2024

W piątym sparingu rozegranym podczas zimowego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej Kasztelania Brudzew zremisowała z liderem Klasy A, Wartą Krzymów 3:3. Bramki dla niebiesko-białych zdobyli Kuba Cieślak (x2) i Mikołaj Antas. Do przerwy prowadziliśmy 3:2. W drugiej połowie bramkę na wagę remisu przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobyła ekipa z Krzymowa.

Dla Kasztelanii to pierwszy sparingowy remis tej zimy. Wcześniej podopieczni trenera Mariusza Nieznalskiego pokonali MKS Dąbie (12:2) i Orła Grzegorzew (4:3) oraz odnieśli porażki z Turem 1921 Turek (0:6) i Wartą Eremita Dobrów (1:7). Kolejny sparing już w następną sobotę o godzinie 13:00. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kole zagramy z Czarnymi Brzeźno.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Kole
Stadion Miejski, Sportowa, Blizna, Warszawskie Przedmieście, Koło, powiat kolski, województwo wielkopolskie, 62-600, Polska