Judo: Tradycyjne ferie zimowe w Rytrze

1 marca 2024

Dziesiątki rzutów na treningach, kilometry pokonane na rozruchach, nartach i snowboardzie, piruety na łyżwach, salta na trampolinie, rozgrywki na Xboxie… – tak wyglądała obozowa codzienność uczestników zimowego obozu w Rytrze dla zawodników KS Judo Turek GKS Kasztelania Brudzew.

Wzorem poprzednich lat część ferii zimowych zawodnicy spędzili w malowniczo położonej miejscowości Rytro. Na miejscu atrakcji nie brakowało. W codziennej rutynie obozowej czterdziestu uczestników znalazły się dziesiątki rzutów na treningach, liczne przerzuty na akrobatyce i kilometry pokonane na rozruchach. W sumie 28 godzin zawodnicy spędzili na stokach narciarskich, dziesiątki kilometrów przejeżdżając na nartach oraz snowboardzie, kręcąc piruety na łyżwach, salta na trampolinach, zdobywając zamek, relaksując się w saunie, grając na Xbox. Najważniejsze, że przy tym wszystkim towarzyszyła im wspaniała atmosfera.

Na koniec obozu tradycyjnie kadra wybrała wyróżniających się uczestników, którzy otrzymali cenne nagrody. Superobozowiczem 2024 został Janek Michalski, wicesuperobozowiczem – Borys Górski, trzeci był Adam Kowalski. Nagrodami specjalnymi wyróżniono Aleksandra Zydorkiewicza i Adama Susło. Nagrodę za „wzorowa czystość oraz porządek podczas obozu” zdobyli Szymon Sacewicz i Kamil Gońka. Nagrody ufundowali Emilia Smolińska i Tomasz Świnarski.

___

  • Źródło: turek.net.pl / Anna Wiśniewska-Kocik
  • Foto: Marek Kujawa