Siódme miejsce młodziczek w Finałach Mistrzostw Polski w Gdańsku!

25 czerwca 2021

Zawodniczki GKS Kasztelania Brudzew zapewniły sobie awans do Finału zajmując II Miejsce W Mistrzostwach Wielkopolski. Na finał do Gdańska rozlosowane zostały do grupy B, w której stoczył pojedynki z faworytem Mistrzostw INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk przegrywając po dobrej grze w defensywie 3:7. W drugim meczu grupowym spotkaliśmy się z UKS Bankówka Zielonka, w którym pomimo prowadzenia przez dwie tercje 1:0, nie utrzymaliśmy wyniku przegrywając po własnych błędach w trzeciej tercji 1:2. Trzecie spotkanie to już wysoka przegrana z UKS Jedynka Orzysz 1:7. Drugiego dnia Mistrzostw zagraliśmy z zespołem, który zajął 3. miejsce w grupie A – SUS Travel Jedynka Trzebiatów przegrywając to spotkanie 0:6. Pozostała nam walka o 7. miejsce z UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki. W meczu z Mistrzyniami Województwa Mazowieckiego dziewczęta złapały drugi oddech, po przegranych spotkaniach wygrywając ostatni widowiskowy pojedynek kończący się serią rzutów karnych na naszą korzyść.

Zajęliśmy 7 miejsce na Mistrzostwach Polski zdobywając duży bagaż doświadczeń boiskowych w rywalizacji z najlepszymi zespołami w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Zawodniczki i trener dziękują za wsparcie finansowe i możliwość uczestniczenia w Finale Mistrzostw Polski Wójtowi gminy Brudzew, GKS Kasztelania Brudzew, Starostwu Powiatowemu w Turku, Radnej Powiatowej Barbarze Zielińskiej, Bank Spółdzielczy w Strzałkowie z filią w Brudzewie, Przewodniczącemu Rady Gminy Brudzew Panu Kazimierzowi Wdowinskiemu, Pani Waldemarowi Jankowiakowi oraz Joannie i Norbertowi Kowalscy

Finał Mistrzostw Polski w Unihokeju Młodziczek 12-13.06.2021 Gdańsk

GKS Kasztelania Brudzew: Maja Szafoni, Nadia Kowalska, Martyna Antosik, Izabela Kowalewska, Oliwia Sylwestrzak, Natalia Kokoszko, Antonina Kostrzewska, Żaneta Nita, Zuzanna Ratajczyk.

Trener: Jacek Włodarczyk