Kasztelania pokonała Orlika Miłosław

26 kwietnia 2021

W pierwszym meczu ligowym po wymuszonej przerwie Kasztelania wygrywa na własnym stadionie z Orlikiem Miłosław 2:1. Na samym początku spotkania to jednak goście sprawili niespodziankę i już w 6. minucie prowadzenie drużynie z powiatu wrzesińskiego dał Damian Szwat. Kasztelania jeszcze przed przerwą zadała dwa zabójcze ciosy, które wpłynęły na ostateczny wynik. W 42 minucie bramkę samobójczą zaliczył Mateusz Szuba, który po strzale Adriana Kmity zmienił kierunek lotu piłki do własnej bramki. Podbudowani odrobieniem strat piłkarze trenera Mariusza Nieznalskiego zaledwie dwie minuty później cieszyli się z kolejnego trafienia. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Bukowski, który po rzucie rożnym strzałem głową pokonał Bartosza Perę. W drugiej odsłonie nie zobaczyliśmy już bramek, chociaż były okazje dla obu stron. Najlepszej z nich nie wykorzystał Damian Witaszek, który przestrzelił rzut karny podyktowany po faulu bramkarza na Adrianie Maleszy.

___

25. kolejka klasy okręgowej “Red-Box”, gr. III

Brudzew, 24.04.2021, godz. 15:00

Kasztelania Brudzew – Orlik Miłosław 2:1 (2:1)

Bramki: 2:1 Jakub Bukowski (44′) – 0:1 Damian Szwat (6′), 1:1 Mateusz Szuba (42′ – samobójcza)

Żółte kartki: Adrian Malesza (37′), Mateusz Żurawski (73′), Jakub Bukowski (87′) – Bartosz Pera (42′), Szymon Walkowiak (57′), Igor Piotrowski (90′)

Kasztelania: Jakub Michalak, Miłosz Łukasik, Mateusz Żurawski, Damian Witaszek (85′ Kacper Koszela), Bartosz Stasiak, Adrian Malesza, Igor Piechocki (63′ Tomasz Rozmarynowski), Mateusz Michalak (70′ Jakub Krzemień), Adrian Kmita (75′ Artur Michalak), Jakub Bukowski, Kacper Cieślak

Pozostali rezerwowi: Konrad Marecki

Trener: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

___

Orlik: Bartosz Pera, Szymon Walkowiak, Radosław Szefer, Maciej Grajek (70′ Karol Kaźmierczak), Andrzej Jerzykiewicz, Damian Szwat, Mateusz Szuba, Adam Łuczak, Marcin Maryanski, Igor Piotrowski, Hubert Kempiński

Pozostali rezerwowi: Marcin Pętkowski, Marcin Majchrzak

Trener: Leszek Maźwa