Polanin wygrywa z Kasztelanią

7 listopada 2020

Mimo prowadzenia do przerwy ostatecznie przegrywamy spotkanie w Strzałkowie 1:3. Bramkę w pierwszej odsłonie zdobył Damian Witaszek. Po przerwie ponownie kulała skuteczność, natomiast gospodarze stanęli na wysokości zadania odrabiając straty z nawiązką.

Następna kolejka już w środę. W Święto Niepodległości zagramy na własnym stadionie ze Spartą Sklejka Orzechowo. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

14. kolejka klasy okręgowej Red Box, gr. 3

Strzałkowo, 07.11.2020, godz. 14:00

Polanin Strzałkowo – Kasztelania Brudzew 3:1 (0:1)

Bramki: 1:1 Adrian Nadgrodkiewicz (60′), 2:1 Jakub Jóźwiak (71′), 3:1 Fryderyk Siepielski (87′) — 0:1 Damian Witaszek (32′)

Żółte kartki: — Artur Michalak (26′), Adrian Malesza (55′)

___

Polanin: Jakub Ciesielski, Aleksander Stawski (68′ Fryderyk Siepielski), Dawid Pawlak, Dawid Welter, Adrian Nadgrodkiewicz, Patryk Musielak, Jakub Jóźwiak (88′ Mateusz Radecki), Patryk Adamczewski, Kuba Grzelak, Szymon Nowak (68′ Tomasz Jarecki), Kamil Jóźwiak

Pozostali rezerwowi: Wojciech Tomczak, Mariusz Jędrzejczak, Jakub Kułaga, Szymon Sobieraj, Wiktor Rosadowski

Trener: Wojciech Henke

___

Kasztelania: Dawid Siwek, Jakub Krzemień, Kacper Krzyżostaniak (76′ Mariusz Nieznalski), Eryk Lisiak, Damian Witaszek, Mateusz Żurawski (74′ Mateusz Michalak), Artur Michalak, Krystian Jaroszewski, Igor Piechocki, Miłosz Łukasik, Adrian Malesza (80′ Konrad Marecki)

Pozostali rezerwowi: Jakub Michalak

Trener: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak