Kasztelania Cup 2024 – wyniki

8 lutego 2024

W ubiegły weekend poznaliśmy ostatnie wyniki tegorocznej edycji Kasztelania Cup 2024. Emocji i bramek oraz zainteresowania tradycyjnym już turniejem nie brakowało. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i oczywiście zapraszamy już za rok.

Poniżej przedstawiamy ostateczne rozstrzygnięcia i mistrzów w swoich kategoriach wiekowych.

Rocznik 2015 i młodsi:

Wyniki:

  • Kasztelania Brudzew – Górnik Konin 1:0
  • Kasztelania Brudzew – Warta Rumin 1:4
  • Kasztelania Brudzew – Tulisia Tuliszków 2:2
  • Kasztelania Brudzew – Olimpia Koło 1:2
  • Kasztelania Brudzew – Stowarzyszenia Aktywny Orlik Dobra 1:1
  • Górnik Konin – Warta Rumin 1:0
  • Górnik Konin – Tulisia Tuliszków 2:2
  • Górnik Konin – Olimpia Koło 0:3
  • Górnik Konin – Stowarzyszenia Aktywny Orlik Dobra 4:0
  • Warta Rumin – Tulisia Tuliszków 2:4
  • Warta Rumin – Olimpia Koło 1:4
  • Warta Rumin – Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra 1:1
  • Tulisia Tuliszków – Olimpia Koło 0:4
  • Tulisia Tuliszków – Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra 3:0
  • Olimpia Koło – Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra 7:0

Tabela końcowa:

  1. Olimpia Koło – 15 pkt. (20:2)
  2. Tulisia Tuliszków – 8 pkt. (11:10)
  3. Górnik Konin – 7 pkt. (7:6)
  4. Kasztelania Brudzew – 5 pkt. (6:9)
  5. Warta Rumin – 4 pkt. (8:11)
  6. Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – 2 pkt. (2:16)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Michał Kurcoba (Kasztelania Brudzew)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Bruno Szymczak (Górnik Konin)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Aleksander Cichy – 6 bramek (Tulisia Tuliszków)

Kasztelania: Stanisław Szurgot, Szymon Filipczak, Marcel Warach, Marcel Wdowiński, Jeremi Kowalski, Sergiusz Borycki, Julian Rusin, Oskar Krzemień, Michał Kurcoba, Rafał Lipiński, Alan Wdowiński, Jan Łączkowski

Trener: Maciej Szurgot

__________________________________________________

Rocznik 2016 i młodsi:

Wyniki:

  • Kasztelania Brudzew Niebiescy – Kasztelania Brudzew Błękitni 3:2
  • Kasztelania Brudzew Niebiescy – APR Konin Ladies 1:0
  • Kasztelania Brudzew Niebiescy – Błękitni Mąkolno 2:1
  • Kasztelania Brudzew Niebiescy – Górnik Kłodawa 0:3
  • Kasztelania Brudzew Niebiescy – Orzeł Grzegorzew 5:0
  • Kasztelania Brudzew Błękitni – APR Konin Ladies 1:1
  • Kasztelania Brudzew Błękitni – Błękitni Mąkolno 1:1
  • Kasztelania Brudzew Błękitni – Górnik Kłodawa 0:2
  • Kasztelania Brudzew Błękitni – Orzeł Grzegorzew 1:2
  • APR Konin Ladies – Błękitni Mąkolno 2:0
  • APR Konin Ladies – Górnik Kłodawa 1:2
  • APR Konin Ladies – Orzeł Grzegorzew 2:1
  • Błękitni Mąkolno – Górnik Kłodawa 0:4
  • Błękitni Mąkolno – Orzeł Grzegorzew 2:0
  • Górnik Kłodawa – Orzeł Grzegorzew 5:2

Tabela końcowa:

  1. Górnik Kłodawa – 15 pkt. (16:3)
  2. Kasztelania Brudzew Niebiescy – 12 pkt. (11:6)
  3. APR Konin Ladies – 7 pkt. (6:5)
  4. Błękitni Mąkolno – 4 pkt. (4:9)
  5. Orzeł Grzegorzew – 3 pkt. (5:15)
  6. Kasztelania Brudzew Błękitni – 2 pkt. (5:9)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Hanna Synowiec (APR Konin Ladies)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Kacper Grzelka (Kasztelania Brudzew)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Ksawery Wasiak – 6 bramek (Górnik Kłodawa)

Kasztelania Niebiescy: Stanisław Szurgot, Oskar Krzemień, Michał Kurcoba, Jeremi Kowalski, Wojciech Kowalski, Rafał Lipiński, Jan Łączkowski, Szymon Zieliński, Julian Rusin, Kacper Andrzejewski

Trener: Maciej Szurgot

Kasztelania Błękitni: Adam Wdzięczny, Adam Waś, Igor Staszak, Kuba Kowalski, Wojciech Jurkiewicz, Krystian Okupny, Kacper Grzelka, Adam Wojtczak, Tymon Musiał, Maksymilian Lewicki

Trener: Maciej Szurgot

__________________________________________________

Rocznik 2010 i młodsi:

Tabela końcowa:

  1. Kasztelania Brudzew Niebiescy
  2. Salos Róża Kutno
  3. Tur 1921 Turek
  4. Kasztelania Brudzew
  5. Kasztelania Brudzew Żółci
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Hubert Kwiatkowski (Salos Róża Kutno)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Adam Glanowski (Salos Róża Kutno)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Hubert Suleja (Kasztelania Brudzew)

__________________________________________________

Rocznik 2013 i młodsi:

Tabela końcowa:

  1. APR Konin
  2. APR Turek
  3. Kasztelania Brudzew I
  4. Salos Róża Kutno
  5. Kasztelania Brudzew II
  6. Górnik Konin
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Wojciech Piasecki (APR Konin)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Jan Łączny (APR Turek)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Antoni Twardowski (Kasztelania Brudzew)

__________________________________________________

Rocznik 2014:

Wyniki:

  • Kasztelania Brudzew I – Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra 9:0
  • Kasztelania Brudzew I – Orzeł Grzegorzew 5:0
  • Kasztelania Brudzew I – Górnik Konin 3:0
  • Kasztelania Brudzew I – APR Turek 1:1
  • Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 3:1
  • Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – Orzeł Grzegorzew 0:8
  • Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – Górnik Konin 2:2
  • Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – APR Turek 1:10
  • Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – Kasztelania Brudzew II 0:1
  • Orzeł Grzegorzew – Górnik Konin 3:1
  • Orzeł Grzegorzew – APR Turek 2:4
  • Orzeł Grzegorzew – Kasztelania Brudzew II 0:2
  • Górnik Konin – APR Turek 0:2
  • Górnik Konin – Kasztelania Brudzew 3:3
  • APR Turek- Kasztelania Brudzew II 4:0

Tabela końcowa:

  1. APR Turek – 15 pkt. (21:4)
  2. Kasztelania Brudzew I – 13 pkt. (22:2)
  3. Kasztelania Brudzew II – 7 pkt. (7:10)
  4. Orzeł Grzegorzew – 6 pkt. (13:12)
  5. Górnik Konin – 2 pkt. (6:13)
  6. Stowarzyszenie Aktywny Orlik Dobra – 1 pkt (3:30)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Oskar Sędziak (Orzeł Grzegorzew)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Krzysztof Wodziński (APR Turek)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Antoni Twardowski – 11 bramek (Kasztelania Brudzew)

Kasztelania I: Sebastian Susło, Jakub Jacaszek, Franek Graczyk, Antek Twardowski, Wojtek Żmijewski, Franek Karbowy, Cyprian Borycki, Sergiusz Borycki

Trener: Dawid Graczyk

Kierownik: Łukasz twardowski

Kasztelania II: Miłosz Oblizajek, Maciej Dopierała, Dima Sendecki, Kornel Kazimierczak, Szymon Filipczak, Marcel Warach, Piotr Grzybowski, Dominik Cieślak, Antoni Giszka, Marcel Wdowiński, Gracjan Mastalerz, Seweryn Paruszewski

Trener: Maciej Szurgot

__________________________________________________

Rocznik 2011 i młodsi:

Tabela końcowa:

  1. Kasztelania Brudzew Niebiescy (2011)
  2. Tulisia Tuliszków
  3. APR Turek
  4. Orzeł Grzegorzew
  5. Kasztelania Brudzew Żółci (2011/2012)
  6. Kasztelania Brudzew Zieloni (2012)
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Mikołaj Ciemniewski (Kasztelania Brudzew Zieloni)
  • Najlepszy zawodnik turnieju: Mikołaj Szulc (Tulisia Tuliszków)
  • Najlepszy strzelec turnieju: Antoni Graczyk (Kasztelania Brudzew Niebiescy)